PARTNER PORTALU
 • BGK

Samorządowcy z Radomia kontra Ministerstwo Obrony. Poszło o Air Show

 • JS    1 czerwca 2017 - 20:05
Samorządowcy z Radomia kontra Ministerstwo Obrony. Poszło o Air Show
Pokazy miały odbyć się w ostatni weekend sierpnia (fot. Radosław Witkowski/facebook)

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW nie odbędą się - poinformował w mediach społecznościowych prezydent Radomia Radosław Witkowski.
"Minister Obrony Narodowej nie pozwolił przyjechać przedstawicielom MON i wojska na dzisiejszą sesję w sprawie Air Show 2017. Poinformowano nas także, że Pan minister Antoni Macierewicz wyraził zgodę na zorganizowanie jednodniowych pokazów lotniczych, w których udział wezmą tylko polskie ekipy. Podczas sesji przedstawimy radnym Rady Miejskiej wszystkie niezbędne informacje. Decyzja, czy polskie pokazy odbędą się w Radomiu w ich rękach" - informuje. prezydent.

W czwartek (1 czerwca) w Radomiu odbyła się nadzwyczajna rada miasta. Jej głównym tematem miała być organizacja pokazów Air Show. Zaplanowano je na ostatni weekend sierpnia. Na sesji mieli się pojawić przedstawiciele MON i wojska. Nie skorzystali jednak z zaproszenia.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (4)

 • Marek Bartnik, 2017-06-02 23:15:48

  W regionie Świetokrzyskim rozwala sie ugrupowanie PO , odchodza stare wygi, nie przychodza na spotkania partyjne, nie płaca składek. Totalny chaos . Nowoczesna na spotkaniu na Maderze podjeła decyzje, ze przyjmie wszystkich niedobitków z tej watachy PO
 • Leszek, 2017-06-02 22:33:26

  Do Szoł: Żal mi ciebie
 • Szoł, 2017-06-02 19:34:12

  Do Yyy: ta w niedzielę do kościoła się idzie a nie na jakieś airszoły