PARTNER PORTALU
  • BGK

Sasin kandydatem na prezydenta Warszawy? "Będę zaszczycony"

  • Parlamentarny.pl    25 października 2016 - 11:12
Sasin kandydatem na prezydenta Warszawy? "Będę zaszczycony"
Jacek Sasin był kandydatem PiS na fotel prezydenta Warszawy w 2014 roku. Przegrał z Hanną Gronkiewicz-Waltz. (fot. PiS/youtube.com)

• Jacek Sasin zapowiedział, że jeśli PiS się na to zdecyduje, on wystartuje na prezydenta stolicy.
• Polityk ubiegał się o to stanowisko dwa lata temu i przegrał z polityk PO.
• W komentarzu dotyczącym podatków Sasin zapewnił, że rząd chce, by zmiany nie obciążyły małych i średnich przedsiębiorstw, a ma im przyświecać zasada progresywności.
Jacek Sasin z PiS zapowiedział: - Jeśli ponownie okaże się, że jestem według władz Prawa i Sprawiedliwości, najodpowiedniejszym kandydatem na prezydenta miasta Warszawy, będę zaszczycony - tym samym zapowiedział, że gdyby sytuacja tego wymagała będzie walczył o ratusz stolicy z ramienia PiS.

Wypowiedź padła na antenie radia TOK FM we wtorek (25 października).

Jacek Sasin walczył o fotel prezydenta Warszawy w 2014 roku, gdy Polacy wybierali władze samorządowe. Jako kandydat PiS zebrał dostateczne poparcie, by z Hanną Gronkiewicz-Waltz zmierzyć się w drugiej turze wyborów, ale poparcie, którym obdarzyli go warszawiacy nie pozwoliło objąć stanowiska.

Polityk podkreślał, że w 2014 roku miał w swojej propozycji dla miasta rozwiązanie kwestii reprywatyzacji. Ten temat najbardziej elektryzuje mieszkańców stolicy.

Czytaj całość TUTAJ.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • PiS Hańba Wstyd!, 2016-10-25 20:24:27

    Do dobry program: Za duzi jesteśmy na bajki, dzieci poniżej 18roku życia są również mniej naiwne! Proponuje całować ręce Rydzyka wzorując się na Andrzeju Dudzie!!! Słowem jesteście zerami"zorganizowana grupa przestępcza".
  • dobry program, 2016-10-25 19:26:43

    Miał bardzo dobry program i myślę, że otrzyma ponownie szansę, aby go zrealizować.