PARTNER PORTALU
  • BGK

Sławomir Neumann: 21 października PO pokaże program samorządowy

  • PAP/JS    18 września 2017 - 21:43
Sławomir Neumann: 21 października PO pokaże program samorządowy
Szef klubu PO Sławomir Neumann został zapytany w Polsat News o opinię, na temat niskich wyników Platformy w sondażach wyborczych (Sławomir Neumann, fot.facebook.com/slawekneumann)

21 października PO pokaże program samorządowy - zapowiedział szef klubu Platformy Sławomir Neumann. Dodał, że później będą kolejne odsłony programu.
Szef klubu PO został zapytany w Polsat News o opinię, na temat niskich wyników Platformy w sondażach wyborczych. "Ktoś, kto jest zakładnikiem dzisiejszych sondaży i będzie pod sondaże robił politykę, to może być ciężko zdumiony" - odparł. "PO przegrała wybory wierząc w sondaże. Na sondażach już się wielu przejechało" - podkreślił polityk.

Jego zdaniem wybory samorządowe będą "pierwszym prawdziwym sprawdzianem, który pokaże realne poparcie dla poszczególnych sił politycznych".

"Uważam, że Platforma pokazuje alternatywę dla PiS, pokazując Polskę po Prawie i Sprawiedliwości w poszczególnych obszarach; pokazując także po-PiS-owską Polskę samorządową. Tak naprawdę 21 października pokażemy program samorządowy Platformy" - zapowiedział Neumann.

"Reagujemy na wszystkie bezeceństwa PiS-u i będziemy o tym głośno mówić. To nie będzie tak, że my będziemy mówić o tym, co Platforma chce zrobić pozytywnego, zostawiając PiS w spokoju, żeby mógł dewastować Polskę" - podkreślił szef klubu PO.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.