PARTNER PORTALU
  • BGK

Stanisław Karczewski: Koalicja anty-PiS nie jest zagrożeniem dla PiS

  • PAP/AT    16 kwietnia 2018 - 07:38
Stanisław Karczewski: Koalicja anty-PiS nie jest zagrożeniem dla PiS
Dajemy szansę tym Polakom, którzy dotychczasowa polityka rozwoju kraju pomijała - powiedział marszałek Senatu (Stanisław Karczewski, fot.stanislawkarczewski.pl)

Opozycja nie ma programu, który byłby pozytywną odpowiedzią na naszą politykę. Negatywne emocje nam nie zagrożą - powiedział marszałek Stanisław Karczewski (PiS).
Marszałek Stanisław Karczewski został zapytany w wywiadzie z "Rzeczpospolitą", czy sobotnia (14 kwietnia) konwencja Zjednoczonej Prawicy ma być próbą wyjścia z defensywy i sondażowych spadków. Polityk PiS odpowiada, że konwencja była zaplanowana już pół roku wcześniej i "jest to kontynuacja ofensywy dobrej zmiany".

"Trzymamy się naszych priorytetów. Zmieniamy Polskę. Wyrównujemy szanse rozwojowe wszystkich regionów. Dajemy szansę tym Polakom, którzy dotychczasowa polityka rozwoju kraju pomijała. Robimy to niezależnie od błędów, które zdarza się nam popełniać. Polacy są inteligentnym narodem. Będą mogli już niedługo ocenić efekty naszej polityki" - mówi Karczewski w wywiadzie dla "Rz".

Pytany, czy nie obawia się zjednoczenia opozycji, marszałek Senatu odpowiada: "nie sądzę, żeby koalicja anty-PiS stanowiła zagrożenie dla naszej formacji politycznej". "Opozycja nie ma programu, który byłby pozytywną odpowiedzią na naszą politykę. Negatywne emocje nam nie zagrożą" - dodaje.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.