PARTNER PORTALU
  • BGK

Szczecin: Wiceprezydent Mariusz Kądziołka zrezygnował ze stanowiska

  • PAP/AT    12 lutego 2016 - 14:43
Szczecin: Wiceprezydent Mariusz Kądziołka zrezygnował ze stanowiska
Kądziołka odpowiadał m.in. za sprawy komunalne i komunikację (Mariusz Kądziołka, fot.szczecin.pl)

• Wiceprezydent Szczecina Mariusz Kądziołka (PiS) złożył rezygnację.
• Prezydent miasta Piotr Krzystek potwierdził, że ją przyjął.
• W przyszłym tygodniu powinien być powołany jego nowy zastępca.
"Potwierdzam, że przyjąłem rezygnację Mariusza Kądziołki. Była to jego decyzja, z tego co wiem związana z nowymi wyzwaniami zawodowymi" - napisał w przekazanym mediom oświadczeniu prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

Jak dodał, od kilku dni prowadzi rozmowy związane z powierzeniem stanowiska wiceprezydenta nowej osobie. "Myślę, że nowego zastępcę poznamy w przyszłym tygodniu. Pan Mariusz Kądziołka odpowiadał za ważny obszar funkcjonowania miasta, dlatego chciałbym szybko wprowadzić do pracy jego następcę. Być może będzie to już początek przyszłego tygodnia" - zadeklarował Krzystek.

Kądziołka odpowiadał m.in. za sprawy komunalne i komunikację. Na razie nie wiadomo, jakie są jego plany na najbliższą przyszłość.

Według nieoficjalnych informacji podawanych przez lokalne media, ma zostać członkiem zarządu jednej ze szczecińskich spółek - wymienia się Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście.

Kądziołka był wiceprezydentem Szczecina od 2011 roku. Był to efekt zawartego między niezwiązanym z żadną partią prezydentem Krzystkiem a PiS "Porozumienia dla Szczecina".

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.