PARTNER PORTALU
  • BGK

Tadeusz Ferenc: etatowy prezydent

  • Przegląd prasy/Gazeta Wyborcza    8 stycznia 2013 - 06:33
Tadeusz Ferenc: etatowy prezydent

Wszystko wskazuje na to, że Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, w 2014 r. będzie walczył o czwartą kadencję. Tylko kandydat PiS-u będzie mu w stanie realnie zagrozić.
Co nie udało się przez 30-40 lat, powiodło się w ostatnich latach i jest największym kapitałem Tadeusza Ferenca z SLD - pisze „Gazeta Wyborcza"

Rzeszów kojarzy się z czystością, odnowionymi zabytkowymi kamienicami, ukwieconymi rabatami i równo koszonymi trawnikami. A przebojem ostatnich tygodni jest okrągła kładka dla pieszych nad jedną z głównych ulic. Pomysł prezydent Ferenc wypatrzył w Szanghaju.

Zaskakujące inwestycje miały być znakiem firmowym tej kadencji prezydenta Ferenca. Program transportowy ruszył z kopyta - droga krajowa prowadząca na południe została wyremontowana, rozpoczął się remont wylotówki na Lublin.

Po ulicach jeżdżą już pierwsze nowe autobusy. W miejscu starego placu zabaw są już fundamenty pod potężną fontannę multimedialną. Ferenc chce przejąć tereny, na których położone jest lotnisko i związana z przemysłem lotniczym strefa przemysłowa - podaje „Gazeta Wyborcza".

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.