PARTNER PORTALU
  • BGK

Tomasz Siemoniak: Najważniejsze zadanie na ten rok to wygrać wybory samorządowe

  • Parlamentarny.pl (GP)/AT    23 stycznia 2018 - 09:02
Tomasz Siemoniak: Najważniejsze zadanie na ten rok to wygrać wybory samorządowe
Tomasz Siemoniak (fot. facebook.com/TomaszSiemoniakPL)

Jestem spokojny o mocną pozycję Platformy Obywatelskiej jako najsilniejszej partii w opozycji - powiedział Tomasz Siemoniak (PO).
Tomasz Siemoniak (PO) w styczniu wrócił do jednej ze swoich kluczowych odpowiedzialności w ramach polityki partii opozycyjnej. Były szef MON, a obecnie poseł, we wtorek (23 stycznia) w Radiowej Jedynce Polskiego Radia przybliżał opinii publicznej strategię PO na wybory samorządowe 2018 r. Trzeba pamiętać, że przed rokiem zarząd PO wybrał posła na koordynatora kampanii samorządowej.

Z wypowiedzi posła jasno wynika, że dobrze ocenia on swoją pracę w ramach przygotowania struktur samorządowych do jesiennej walki o urzędy lokalne.

Czytaj też: Wybory samorządowe 2018: Nazwiska kandydatów w miastach wojewódzkich

- Jestem spokojny o mocną pozycję Platformy Obywatelskiej jako najsilniejszej partii w opozycji - padło w polskiej rozgłośni radiowej z ust cytowanego polityka. - Najważniejsze zadanie na ten rok: wygrać wybory samorządowe, zjednoczyć opozycję i być silną alternatywą wobec Prawa i Sprawiedliwości.

Jak zaakcentował Siemoniak, przygotowywany program PO na kampanię wyborczą "nie będzie stanowił zaskoczenia" i zostanie oparty o wartości, które PO głosi od lat - decentralizację państwa i oddanie władzy ludziom, zwłaszcza na poziomie lokalnym.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • miaster, 2018-01-23 11:22:01

    A ja głupi myślałem, że chcą coś dobrego zrobić dla mieszkańców a oni chcą tylko wygrać wybory i przejąć władze. Takim stwierdzenie już przegraliście wybory nie tylko samorządowe. To mało To mało panie siemoniak