PARTNER PORTALU
  • BGK

Tramwaje Warszawskie pomagają rodzinie zamordowanego pracownika

  • JP    16 marca 2018 - 13:10
Tramwaje Warszawskie pomagają rodzinie zamordowanego pracownika
Tramwaje Warszawskie i Tour De Fundacja prowadzą zbiórkę pieniędzy na wsparcie rodziny zmarłego Pawła Kulczaka. Fot. zrzutka.pl

37-letni Paweł Kulczak, pracownik Tramwajów Warszawskich, 10 lutego został śmiertelnie ugodzony nożem. Obecnie trwa zbiórka pieniędzy dla jego rodziny, którą wspiera spółka.
Do zdarzenia doszło na Krakowskim Przedmieściu. 10 lutego w nocy doszło do ostrej wymiany zdań między Pawłem Kulczakiem i Adrianem C., która chwilę później przerodziła się w awanturę i szarpaninę. Adrian C. dwukrotnie ugodził pracownika Tramwajów Warszawskich w serce i raz w brzuch; zatrzymali go znajomi ofiary. Ranny w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł po 11 dniach.

Tramwaje Warszawskie i Tour De Fundacja prowadzą zbiórkę pieniędzy na wsparcie rodziny zmarłego. Uzbierano już 150 z planowanych 250 tys. zł. Pieniądze mają pomóc rodzinie m.in. w spłaceniu kredytu hipotecznego.

„Dla wielu z nas Paweł był znajomym, kolegą, przyjacielem, sąsiadem, fanem i kibicem Legii, pracownikiem Warszawskich Tramwajów. [...] Ta zbiórka musi być wyrazem naszej solidarności, empatii, jedności i bycia z rodziną Pawła w tych bardzo trudnych chwilach” - czytamy na stronie zbiórki.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.