PARTNER PORTALU
 • BGK

Warszawa, Nakło nad Notecią: Zniszczono drzwi wejściowe do biur posłów PiS

 • aw/PAP    2 stycznia 2018 - 06:52
Warszawa, Nakło nad Notecią: Zniszczono drzwi wejściowe do biur posłów PiS
Zniszczone zostały drzwi biura poselskiego Łukasza Schreibera (fot.twitter.com)

Zniszczone zostały drzwi biura poselskiego Łukasza Schreibera (PiS) oraz europosła Kosmy Złotowskiego w Nakle nad Notecią. W warszawskim biurze posła PiS Pawła Lisieckiego oraz europosła Zdzisława Krasnodębskiego zamki zaklejono nieznaną substancją.
O incydencie w Nakle nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie), poinformował w poniedziałek ( 1 stycznia) Łukasz Schreiber na Twitterze. "Nowy rok, ale niestety stare praktyki sympatyków totalnej opozycji. Kolejne już biuro poselskie posła do Parlamentu Europejskiego Kosmy Złotowskiego i moje zaatakowane. Po Bydgoszczy teraz Nakło nad Notecią" - napisał Schreiber. Na załączonych zdjęciach widać napis: "Macie krew na rękach. Piotr Szczęsny zginął przez was!".

Podobne zdarzenie miało miejsce w Warszawie. Rzecznik prasowy dzielnicy Praga-Południe Karol Szyszko, poinformował w poniedziałek na Twitterze, że biuro poselskie Pawła Lisieckiego (PiS) oraz europosła Zdzisława Krasnodębskiego zostało "zaatakowane przez wandali". "Zamki zostały zaklejone nieznaną substancją i trzeba było je wywiercić. Wstyd! Mam nadzieję, że sprawcy zostaną ukarani" - napisał Szyszko.

W połowie grudnia drzwi biura poselskiego minister Beaty Kempy w Sycowie (Dolnośląskie) zostały oblane łatwopalną cieczą i podpalone. Na elewacji budynku pozostawiono napisy. Nikt nie ucierpiał, choć biuro znajduje się na parterze budynku mieszkalnego w centrum miasta w pobliżu rynku.

Podejrzany o podpalenie Sebastian K., został aresztowany na trzy miesiące; usłyszał zarzuty o charakterze terrorystycznym. Grozi mu do 15 lat więzienia.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (3)

 • Madera, 2018-01-02 10:48:35

  A zobaczcie jak wyglądają te drzwi, mam takie same zbite z listewek, nie sprzedają takich w zadnym sklepie....czyimś kosztem sobie remontują wejścia , pognite i odrapane ? Zaraz to się rozleci , więc szukają ofiary , która im to wynagrodzi ! Ja was już tak poznałam jak swoje pięć palców.......  rozwiń
 • Madera, 2018-01-02 10:39:31

  A to ciekawe? Znowu kłamstwa, przed chwilą napisałam co o tym myslę i co myślą inni na wasz temat....bez inwektyw i rzeczowo ale nie o to wam chodzi? Wam chodzi o kłamstwa i peany na wasze nieudacznictwo?
 • Gość, 2018-01-02 10:35:49

  Przestańcie siać propagandę, wasz poseł w niełasce tak jak Kepa i na Polaków winę za pomalowanie drzwi zrzucacie ? Odpieprzcie się od Polaków wynocha z Polski nieudacznicy ! KONSTYTUCJA to obrażliwa treść ? Wasze złodziejskie rozbuchane "ego" przechodzi wszelkie granice, kłamcy i oszuści....Na was patrzeć nie idzie a co dopiero słuchać, tacy jesteście wspaniali ? To widać co myśli o was społeczeństwo !Premiera zamordowali to było cicho ale drzwi jak ktoś pomaluje nieudacznikom to jest awantura MINISTERIALNA....wy jesteście chorzy z nienawiści do POLSKI I POLAKÓW !  rozwiń