PARTNER PORTALU
  • BGK

Warszawa: Obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej. Uwaga na utrudnienia w ruchu

  • aw/PAP    10 kwietnia 2018 - 06:29
Warszawa: Obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej. Uwaga na utrudnienia w ruchu
Odsłonięcie pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 zaplanowano na godz. 15.30 (fot.mat.pras.)

W związku z obchodami 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Warszawie we wtorek (10 kwietnia) wiele ulic, placów i parkingów jest wygrodzona i całkowicie zamknięta dla ruchu samochodowego, a także pieszego.
Wygrodzone barierkami są m.in. pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście od pl. Zamkowego do ul. Królewskiej i pl. marszałka Piłsudskiego, ulica gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza, Ossolińskich. Na wymienionych ulicach obowiązuje zakaz zatrzymywania się.

Dodatkowo całkowite zamknięte dla ruchu są ul. Miodowa od ul. Koziej do ul. Krakowskie Przedmieście oraz ul. Krakowskie Przedmieście od ul. Królewskiej do ul. Świętokrzyskiej.

Ponadto przez cały wtorek zakaz zatrzymywania się obowiązuje m.in. na ulicach: Boleść, Brzozowa, Celna, Jezuicka, Kanonia, Dziekania, Bednarska i na skwerze H.C. Hoovera.

Autobusy linii 102, 105, 107, 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503, 518, E-2 kursują objazdami.

Z kolei w środę 11 kwietnia przez cały dzień obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania się na parkingach przy ul. gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza(przed budynkiem Dowództwa Garnizony, przed Hotelem Europejskim i wzdłuż pl. marszałka J. Piłsudskiego).

Program uroczystości

Odsłonięcie pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010, odsłonięcia kamienia w miejscu, gdzie stanie pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego, apel pamięci przed Pałacem Prezydenckim, wieczorny marsz pamięci - złożą się na oficjalne obchody 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Warszawie.

Więcej czytaj tutaj

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.