PARTNER PORTALU
  • BGK

Władysław Kosiniak-Kamysz: w wyborach samorządowych idziemy własną drogą

  • PAP/rs    16 grudnia 2017 - 15:05
Władysław Kosiniak-Kamysz: w wyborach samorządowych idziemy własną drogą
(Fot. PTWP/Paweł Pawłowski)

W przyszłorocznych wyborach samorządowych PSL idzie własną drogą - powiedział w sobotę lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Jak dodał, jest możliwe współdziałanie w wyłanianiu kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.
W sobotę w trakcie swojego wystąpienia na Radzie Krajowej PO, lider tego ugrupowania Grzegorz Schetyna zaapelował o powołanie wspólnego prezydium PO i Nowoczesnej oraz o natychmiastowe zacieśnienie współpracy wszystkich partii opozycyjnych.

Kosiniak-Kamysz, pytany o apel Schetyny, powiedział dziennikarzom, że w wyborach samorządowych jego partia pójdzie własną drogą. - Jak słyszę te ciągłe apele, to wydaje mi się, że liderzy ugrupowań opozycyjnych, trochę za bardzo wzięli sobie do serca moją rolę w "Uchu prezesa", mówiąc o apelowaniu. Tu potrzeba działań i ciężkiej pracy przed tymi wyborami - mówił lider ludowców.

Dodał jednocześnie, że jest możliwe współdziałanie w wyłanianiu kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. - Jesteśmy tym zainteresowani," - podkreślił Kosiniak-Kamysz.

- Tożsamość i samodzielność jest dla nas bardzo ważna. Polska nie jest skazana na wybór między PiS-em i anty-PiSem - oświadczył lider ludowców.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (1)

  • Były wyborca, 2017-12-18 09:12:58

    No niestety.Słynne dokonania Waldemara Pawlaka skutecznie wykonczyly PSL.Jak widze pana WALDEMARA z laptopem na kolanach,przy kolejnych spotkaniach medialnych RESETUJĘ.