PARTNER PORTALU
  • BGK

Wsparcie osób z zaburzeniami psychicznymi. Resort podał wyniki konkursu

  • KDS    12 marca 2018 - 13:38
Wsparcie osób z zaburzeniami psychicznymi. Resort podał wyniki konkursu
Wsparcie - w sumie 3 mln zł - trafi do 53 instytucji w całej Polsce (fot.pixabay.com)

Trzy miliony złotych trafi do 53 instytucji - samorządów, stowarzyszań czy fundacji - na wsparcie projektów realizowanych w ramach programu „Oparcie Społeczne dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi”.
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej podało wyniki konkursu ofert na finansowe wsparcie projektów realizowanych w ramach programu „Oparcie Społeczne dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi” w 2018 roku. 

Wsparcie - w sumie 3 mln zł - trafi do 53 instytucji w całej Polsce. Znajdziemy tam również przedstawicieli JST, m.in gminę Lublin, Gorzów Wielkopolski, Radomsko czy powiat Hajnowski i Sokólski. Najwięcej zwycięskich projektów - po sześć - jest w województwach: zachodniopomorskim oraz śląskim. Dotacje wynoszą od 30 do niemal 100 tys. zł. 

Pełną listę zwycięskich projektów zamieściliśmy w dziele multimedia. 

Ministerstwo przypomina, że podmioty, które otrzymały dotację, proszone są o złożenie wymaganej dokumentacji. To: dwa egzemplarze odręcznie wypełnionej umowy, oświadczenia o przyjęciu dotacji- w terminie 7 dniu od dnia ogłoszenia wyników - skan mailem na adres jan.lobarzewski@mrpips.gov.pl lub nr faksu: 22 - 461- 11- 40 albo 22 - 461 - 12-76 - z podaniem nr wniosku nadanego przez MRPiPS, uaktualniony harmonogram oraz kosztorys realizacji zadania (dwa egzemplarze, każdy podpisany, jak umowa) oraz oświadczenie, że na realizację projektu wybranego w konkursie ofert oferent nie otrzymał dotacji z innych źródeł (nie dotyczy to wkładu własnego w zakresie wkładu osobowego).

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


Multimedia

×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.