PARTNER PORTALU
  • BGK

Wybory samorządowe 2018, Jarosław Kaczyński: Chcielibyśmy mieć kandydata na marszałka i starostę

  • PAP/AT    14 lutego 2017 - 07:19
Wybory samorządowe 2018, Jarosław Kaczyński: Chcielibyśmy mieć kandydata na marszałka i starostę
Chcielibyśmy, żeby obywatele wiedzieli na kogo konkretnie głosują w wyborach w województwie - powiedział prezes PiS (Jarosław Kaczyński fot.twitter.com/pisorgpl)

• W PiS trwają prace nad wyłonieniem kandydatów na prezydentów, burmistrzów, wójtów - zapowiedział prezes partii Jarosław Kaczyński.
• Chcielibyśmy mieć także kandydatów na marszałka województwa i kandydatów na starostów - dodał.
Jarosław Kaczyński poinformował w TVP3 Bydgoszcz, że w PiS trwają prace nad wyłonieniem kandydatów na prezydentów, burmistrzów, wójtów.

"My chcielibyśmy mieć także kandydatów na marszałka województwa, bo chcielibyśmy, żeby obywatele wiedzieli na kogo konkretnie głosują w wyborach w województwie. Także (...) kandydatów na starostów, chociaż oni są wybierani pośrednio, my chcemy to utrzymać. Powtarzam, uważamy, że obywatele powinni wiedzieć, o kogo konkretnie chodzi" - podkreślił prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Czytaj też: Kaczyński o wyborach samorządowych w 2018 r.: Chcemy mocnego składu w każdym województwie

Kaczyński spotkał się w Bydgoszczy z działaczami PiS z województwa kujawsko-pomorskiego; towarzyszyła mu rzeczniczka partii Beata Mazurek. Gospodarzami spotkania byli szefowie PiS w okręgu toruńskim - wiceminister edukacji Marzenna Drab i okręgu bydgoskiego - Tomasz Latos.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • smutna, 2017-02-14 10:31:21

    Mnie szkoda Kaczyńskiego, bo to nieszczęśliwy człowiek, który nie wie co to miłość zwłaszcza ta Jezusowa. Chęć władzy i bycia na szczycie, a nie chęć pomocy i poszanowania dla swoich rodaków jest głównym sensem życia tego człowieka. Do katolika to mu tyle co do galaktyki. Znamy takich z historii, co... to w imię Boga mordowali wszystkich "innych" czyli tych gorszych. Ten człowiek chyba się pogubił. Szkoda, że nic nie ma w sobie z śp. brata, bo bardzo lubiłam parę Prezydencką, zwłaszcza Marię.  rozwiń
  • M.Hrynkiewicz, 2017-02-14 08:01:58

    Panie Kaczyński, Panie Kaczyński, znów dzielisz chcesz, czy nie, na dobrych tych, co boją się więcej i złych, co boją się mniej. Na twym sztandarze Jezusa niosą, lecz jakąś inną ma twarz, ten z Galilei kochał nas wszystkich, twój tylko niektórych z nas.