PARTNER PORTALU
  • BGK

Wybory samorządowe 2018, Kaczyński: Powstanie nowa struktura

  • PAP/AT    23 stycznia 2017 - 10:24
Wybory samorządowe 2018, Kaczyński: Powstanie nowa struktura
Lider PiS zauważył, że w samorządach podejmowanych jest bardzo wiele decyzji dotyczących obywateli (Jarosław Kaczyński, fot.wybierzpis.org.pl)

• Samorządy są bardzo potrzebne, robią one dużo dobrego dla obywateli - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z działaczami partii.
• Podkreślił, że PiS przykłada dużą wagę do wyborów samorządowych.
Fragmenty wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego zamieszczono na Twitterze PiS.

Lider PiS, który w weekend spotkał się z działaczami ugrupowania w Łodzi, Katowicach, Opolu i Wrocławiu podkreślił, że "objazdy, które teraz mają miejsce służą bliższemu poznaniu sytuacji w okręgach".

Kaczyński nawiązał do działań związanych z wyborami samorządowymi, które odbędą się w 2018 r. Podkreślił, że PiS przykłada dużą wagę do wyborów samorządowych. Dodał, że struktura, która powstanie na te wybory powinna być zmotywowana. Zaznaczył, że zadania nowej struktury ds. wyborów są bardzo ważne.

Lider PiS zauważył, że w samorządach podejmowanych jest bardzo wiele decyzji dotyczących obywateli. "Samorządy są bardzo potrzebne, robią one dużo dobrego dla obywateli" - podkreślił Kaczyński.

"Chcemy iść drogą państw UE, gdzie istnieją przepisy o dekoncentracji mediów" - podkreślił. "Polska jako kraj powinna uczestniczyć w tym, co dzieje się na arenie europejskiej" - dodał lider PiS.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.