PARTNER PORTALU
  • BGK

Wybory samorządowe: Patryk Jaki, albo Michał Dworczyk kadydatem PiS na prezydenta Warszawy

  • PAP/AT    16 kwietnia 2018 - 08:42
Wybory samorządowe: Patryk Jaki, albo Michał Dworczyk kadydatem PiS na prezydenta Warszawy
PiS w najbliższych dniach przedstawi kandydata na prezydenta Warszawy (fot.shutterstock)

Jesteśmy na progu tego, aby te decyzje tyczące i Warszawy, i innych miast, również tych mniejszych, stały się jasne. Na pewno najbliższe tygodnie wszystko wyjaśnią - powiedział szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin pytany o kandydatów PiS na prezydenta.
"W najbliższych dniach zostanie wybrany kandydat PiS na prezydenta Warszawy w jesiennych wyborach samorządowych" - zapowiedział w Polskim Radiu szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

Minister pytany w poniedziałek (16 kwietnia) w radiowych "Sygnałach dnia", czy kandydatem PiS na prezydenta stolicy, może być ktoś spoza dwójki Patryk Jaki, Michał Dworczyk, przyznał: "rzeczywiście w tej chwili ten wybór chyba jest między tymi dwoma kandydatami".

Sasin zaznaczył, że wybór dokona się "naprawdę w najbliższych dniach".

Nie chciał odpowiedzieć, czy może do tego dojść jeszcze w tym tygodniu. "Jesteśmy na progu tego, aby te decyzje tyczące i Warszawy, i innych miast, również tych mniejszych, stały się jasne. Na pewno najbliższe tygodnie wszystko wyjaśnią" - zadeklarował szef KSRM.

"Chodzi o to, żeby wybrać rzeczywiście najlepszych kandydatów, takich, którzy mogą realnie zmierzyć się w tych wyborach" - dodał Sasin, który sam był kandydatem PiS na prezydenta Warszawy w 2014 roku.

Tegoroczne wybory samorządowe mogą odbyć się 21 października, 28 października bądź 4 listopada (pierwsza tura, w konsekwencji druga tura wyborów może być 4 listopada, 11 listopada albo 18 listopada.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.