PARTNER PORTALU
 • BGK

Zbigniew Wyszogrodzki samorządowcem roku województwa łódzkiego

 • PortalSamorzadowy.pl    20 lutego 2017 - 00:01
Zbigniew Wyszogrodzki samorządowcem roku województwa łódzkiego
Zbigniew Wyszogrodzki, radny Skierniewic.

Zbigniew Wyszogrodzki, radny Skierniewic, został wybrany przez czytelników PortalSamorzadowy.pl najlepszym samorządowcem województwa łódzkiego w 2016 r.
Zbigniew Wyszogrodzki jest radnym klubu Razem dla Skierniewic. Wszedł do rady miasta za Jarosława Chęcielewskiego, który w grudniu 2014 r. został wiceprezydentem Skierniewic.

Jest członkiem Komisji mienia komunalnego i rozwoju gospodarczego oraz Komisji budżetu i finansów, Komisji d/s samorządu, zdrowia, pomocy społecznej oraz ładu i porządku publicznego, a także Komisji d/s oświaty i młodzieży.

Urodzony 31 marca 1954 r. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Administracji Publicznej. Ukończył też studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Pracuje jako inspektor ds. BHP w Komendzie Miejskiej Policji w Skierniewicach. Jest pracownikiem cywilnym Komendy.

Głosowanie na samorządowca 2017 r. już się rozpoczęło

Głosowanie w plebiscycie „Wybierz samorządowca roku 2016 r.” zakończyło się 10 lutego, ale wszystkie głosy późniejsze nie będą stracone. Zostaną zaliczone „na konto” kolejnej edycji plebiscytu - na samorządowca roku 2017.

Serwis, gdzie na bieżąco można oceniać i komentować pracę rajców, prezydentów, marszałków i burmistrzów miast funkcjonuje od wyborów samorządowych w 2014 r. Każdy profil to opis wraz z krótką notą biograficzną (każdy radny może nadesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl także swoje zdjęcie i dodatkowe informacje o swojej osobie). W ocenianiu poparcia dla działań samorządowców w czasie pomagają aktywne wykresy.

Założenie serwisu było takie, by dać czytelnikom miejsce, forum do dzielenia się opiniami na temat prezydentów i radnych wszystkich miast tzw. prezydenckich. Od początku serwis cieszy się dużą popularnością, a z czasem zaczął się rozrastać o kolejne miasta - burmistrzowskie, z których otrzymaliśmy wyraźną prośbę samorządowców, by dołączyć ich do bazy. Obecnie w naszej bazie znajduje się blisko 180 miast oraz samorządy wojewódzkie. Dla Warszawy, z racji jej stołeczności zamieszczono profile nie tylko radnych miejskich, ale też radnych wszystkich warszawskich dzielnic. Serwis rozrósł się także o składy wszystkich szesnastu sejmików wojewódzkich.

Jeśli chcecie, by profile rad i z waszych samorządów (w tym także powiatów, o które w 2017 r. szczególnie chcemy rozbudować serwis) zostały dołączone do bazy, czekamy na zgłoszenia. Aby zgłoszenie zostało uwzględnione powinno zawierać notkę biograficzną burmistrza/wójta/starosty oraz pełny skład rady z krótkimi opisami (data urodzenia, przynależność klubowa, funkcje w radzie, praca w komisjach) i ewentualnie zdjęciami. Zgłoszenie należy przesłać na adres mailowy redakcji: samorzady@ptwp.pl z tytułem wiadomości: NOWA RADA W SERWISIE OCEŃ RADNYCH.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (3)

 • Mieszkancy Skiernuewuc, 2017-03-30 20:51:46

  Pan Zbigniew to bardzo aktywny radny,jest tam gdzie go potrzebują ! Nigdy jeszcze nie odmówił pomocy,zawsze przyjeżdża jeśli jest potrzebna pomoc! Teraz też będziemy głosować na Pana Zbyszka !!!
 • Ewa , 2017-03-29 18:19:08

  Do Grupa skierniewiczan: zgadzam się z wami bardzo dobry radny. Baraż pomaga ludziom Oby tak dalej to może inni wezmą z pana Zbigniewa przykład.
 • Grupa skierniewiczan, 2017-03-29 09:41:28

  Wcale się nie dziwię że wygrał. PAN Zbyszek to człowiek spolecznik. Zawsze jest tam gdzie go potrzebują. Super facet. Jak poprosiliśmy go o pomoc to tego samego dnia spotkał się z nami i pomógł. Bardzo aktywny radny.