PARTNER PORTALU
  • BGK

Zgierz: Motoryzacyjne wsparcie dla seniorów i dużych rodzin

  • aw    15 września 2017 - 11:09
Zgierz: Motoryzacyjne wsparcie dla seniorów i dużych rodzin
Prezes firmy Jaszpol podpisał porozumienie o współpracy z prezydentem Miasta Zgierza dotyczące obu projektów (fot.mat.pras.)

Od 2016 roku z inicjatyw lokalnych samorządów powstają projekty wspierające seniorów oraz rodziny wielodzietne. Pierwszy raz zdarza się jednak, że do takich programów włączyła się firma motoryzacyjna.
Projekty Zgierska Karta Seniora oraz Zgierska Karta Rodzinna są kierowane odpowiednio do osób 60+ oraz do wielodzietnych rodzin, które mają na utrzymaniu minimum troje dzieci. Celem tych projektów jest integracja i aktywizacja środowiska 60+ oraz pomoc i wsparcie dla dużych rodzin.

Posiadanie takich kart gwarantuje dostęp do szeregu korzyści płynących od partnerów wspierających Projekty. Wśród partnerów projektów znalazły się sklepy, restauracje, salony fryzjerskie i kosmetyczne, kwiaciarnie, kina, teatry, gabinety lekarskie czy firmy rekreacyjno – turystyczne. Jednak po raz pierwszy swój akces do udziału w takim przedsięwzięciu zgłosiła firma motoryzacyjna.

- Niemalże tradycją mojej firmy stało się wspieranie ciekawych inicjatyw społecznych mających na celu ogólnie pojęte niesienie pomocy. Zawsze starałem się, w miarę, możliwości pomagać innym i podobnie jest w przypadku Kart Seniora i Dużej Rodziny, tym bardziej, że firma Jaszpol ma właśnie zgierskie korzenie - mówi Krzysztof Jaroszewicz, laureat plebiscytu „Menedżer Roku 2016” w którym jednym z kryteriów udziału jest działalność filantropijna.

Uprawnione osoby mogą liczyć na zniżki na naprawy lakiernicze (posiadacze Kart, którzy są właścicielami 5-letnich i starszych aut), preferencyjne ceny ozonowania klimatyzacji i kontroli 18 punktów w samochodzie mających wpływ na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Ponadto Firma proponuje voucher na zakup oryginalnych akcesoriów przy zakupie nowych aut marki Renault lub Dacia.

Wszystkie zawarte w porozumieniu uprawnienia obowiązują bezterminowo i będą realizowane we wszystkich salonach firmy Jaszpol.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • lans, 2017-09-15 19:29:49

    Większość seniorów czy osób z rodzin wielodzietnych nie korzysta z usług autoryzowanych salonów gdyż koszty naprawy czy przeglądu są o kilkadziesiąt procęnt wyższe niż w nieautoryzowanych firmach. Jakie to udogodnienie???