PARTNER PORTALU
  • BGK

4,5 mln zł na urządzenia wielofunkcyjne dla województwa lubelskiego

  • wnp.pl    7 maja 2015 - 16:22
4,5 mln zł na urządzenia wielofunkcyjne dla województwa lubelskiego

Łączna wartość kontraktu to prawie 4,5 mln zł brutto (fot. PTWP)

Konsorcjum firm iCreatio i Symbit oraz spółka Pomarex zajmą się dostawami urządzeń wielofunkcyjnych dla województwa lubelskiego.
Zamówienie podzielono na dwie części. Pierwsza to sprzedaż, dostawa, instalacja i uruchomienie 6 326 sztuk urządzeń wielofunkcyjnych w ramach projektów: "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim" "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim – edycja II" "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim – edycja III". Wykonawca ma dostarczyć urządzenia atramentowe umożliwiające druk kolorowy, kopiowanie i skanowanie dokumentów w rozdzielczości 600 dpi i pozwalające na wykonanie co najmniej 50 kopii.

Zadanie drugie to dostawa, instalacja i uruchomienie 276 sztuk urządzeń wielofunkcyjnych w ramach projektów: "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim" "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim – edycja II" "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim – edycja III". W tym przypadku wykonawca ma dostarczyć urządzenia laserowe powalające na druk, kopiowanie i skanowanie.

Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka w obszarze przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu.

Konsorcjum iCreatio i Symbit zrealizuje zadanie pierwsze za 4 038 328,62 zł brutto (przy szacowanej przez zamawiającego wartości 1 837 471,56 zł netto). O kontrakt na to zadanie ubiegały się jeszcze konsorcjum spółek TA-Poland oraz Galaxy Systemy Informatyczne oraz spółka Talex.

Pomarex wykona zadanie drugie za 418 200 zł z VAT. W tej części oferty złożyły także firmy Suntar, Koncept, konsorcjum spółek TA-Poland oraz Galaxy Systemy Informatyczne, Talex, konsorcjum iCreatio i Symbit oraz firma Merkator.

Łączna wartość zamówienia to 4 456 528,62 zł brutto.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.