4,5 mln zł na urządzenia wielofunkcyjne dla województwa lubelskiego

Konsorcjum firm iCreatio i Symbit oraz spółka Pomarex zajmą się dostawami urządzeń wielofunkcyjnych dla województwa lubelskiego.
4,5 mln zł na urządzenia wielofunkcyjne dla województwa lubelskiego
Łączna wartość kontraktu to prawie 4,5 mln zł brutto (fot. PTWP)

Zamówienie podzielono na dwie części. Pierwsza to sprzedaż, dostawa, instalacja i uruchomienie 6 326 sztuk urządzeń wielofunkcyjnych w ramach projektów: "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim" "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim – edycja II" "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim – edycja III". Wykonawca ma dostarczyć urządzenia atramentowe umożliwiające druk kolorowy, kopiowanie i skanowanie dokumentów w rozdzielczości 600 dpi i pozwalające na wykonanie co najmniej 50 kopii.

Zadanie drugie to dostawa, instalacja i uruchomienie 276 sztuk urządzeń wielofunkcyjnych w ramach projektów: "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim" "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim – edycja II" "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim – edycja III". W tym przypadku wykonawca ma dostarczyć urządzenia laserowe powalające na druk, kopiowanie i skanowanie.

Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka w obszarze przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu.

Konsorcjum iCreatio i Symbit zrealizuje zadanie pierwsze za 4 038 328,62 zł brutto (przy szacowanej przez zamawiającego wartości 1 837 471,56 zł netto). O kontrakt na to zadanie ubiegały się jeszcze konsorcjum spółek TA-Poland oraz Galaxy Systemy Informatyczne oraz spółka Talex.

Pomarex wykona zadanie drugie za 418 200 zł z VAT. W tej części oferty złożyły także firmy Suntar, Koncept, konsorcjum spółek TA-Poland oraz Galaxy Systemy Informatyczne, Talex, konsorcjum iCreatio i Symbit oraz firma Merkator.

Łączna wartość zamówienia to 4 456 528,62 zł brutto.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU