PARTNER PORTALU
  • BGK

BRE obsługuje budżet Słupska

  • GK    10 maja 2011 - 12:20
BRE obsługuje budżet Słupska

BRE Bank rozpoczął prowadzenie bankowej obsługi Słupska.
Bank wygrał przetarg, w ramach którego prowadzić będzie rachunki bankowe, dostępne także za pośrednictwem bankowości internetowej oraz zapewni finansowanie miasta w rachunku bieżącym.

BRE Bank wygrał przetarg na prowadzenie bankowej obsługi Urzędu Miasta Słupsk i 74 jednostek podległych, w latach 2011-2016.

Udostępnione zostaną, m. in. rachunki bankowe wraz z systemem elektronicznego zarządzania, jak również finansowanie w rachunku bieżącym.

Zwycięska oferta została przygotowana przez oddział korporacyjny w Gdyni przy współpracy departamentu bankowości transakcyjnej w centrali banku.

Udział BRE w finansowaniu jednostek samorządu terytorialnego na koniec I kwartału 2011 r. osiągnął 4,3 proc., w porównaniu z 1,2 proc. w czerwcu 2010 i 0,1 proc. na koniec 2009 roku.

Oferta BRE Banku dla sektora publicznego to szeroka gama produktów, od rozwiązań z zakresu zarządzania finansami, rachunków i obsługi płatności masowych, przez produkty kredytowe stworzone na potrzeby jednostek samorządu terytorialnego, po produkty depozytowe, umożliwiające lokowanie nadwyżek finansowych i zarządzanie płynnością.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.