PARTNER PORTALU
  • BGK

Dieta dla św. Mikołaja

  • przegląd mediów/skarzysko24.pl    5 listopada 2009 - 12:17
Dieta dla św. Mikołaja

Rusza kolejna edycja mikołajkowo-świątecznej akcji pomocy dla dzieci z ubogich rodzin z terenu powiatu skarżyskiego - 'Radny Świętym Mikołajem'.
- Zwracamy się do koleżanek i kolegów Radnych, do Zarządu Powiatu oraz Radnych wszystkich szczebli samorządu z terenu naszego Powiatu oraz chętnych chcących wesprzeć naszą akcję o pomoc finansową. Podobnie jak w roku poprzednim będziemy prosić samorządowców o przekazanie swoich grudniowych diet na paczki dla dzieci  - powiedział Marcin Ożóg (obok Michała Jędrysa - współorganizator akcji) .

- Ubiegłoroczna akcja zakończyła się ogromnym sukcesem. Do pomocy włączyli się radni: Bożena Bętkowska, Jerzy Cukierski, Piotr Zalega, Jacek Jeżyk i Krzysztof Ligowski. Dzięki między innymi ich hojności i pomocy udało się przygotować i dostarczyć 145 świątecznych podarków i tym samym uszczęśliwić sporą liczbę dzieci. Liczymy na to, że tegoroczna akcja znacznie się rozwinie. Będziemy sukcesywnie "sprzedawać" nasz pomysł do innych powiatów - dodał.

W ubiegłym roku dwaj skarżyscy radni powiatowi, Marcin Ożóg i Michał Jędrys przeznaczyli swoje 1000-złotowe grudniowe diety samorządowców na prezenty dla potrzebujących z terenu powiatu skarżyski

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.