PARTNER PORTALU
  • BGK

Do 16 mln na parki w warmińsko-mazurskim

  • AT    27 stycznia 2012 - 13:36
Do 16 mln na parki w warmińsko-mazurskim

Do 8 marca można się starać o dofinansowanie projektów, zakładających stworzenie lub rozbudowanie parków technologicznych, przemysłowych i inkubatorów przedsiębiorczości.
Jak informuje warmińsko-mazurski Urząd Mazrszałkowski (zabierz głos/oceń prezydenta) o wsparcie mogą ubiegać się jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia, jednostki naukowe, szkoły wyższe, organizacje pozarządowe oraz instytucje otoczenia biznesu, które zamierzają zbudować, rozbudować lub wyposażyć parki technologiczne, przemysłowe lub inkubatory przedsiębiorczości.

Pula środków w konkursie to prawie 15,9 mln zł, z czego 13,5 mln pochodzi z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia Mazury 2007-2013, a pozostała część – z budżetu państwa. Minimalna kwota wsparcia to 500 tys. zł.
 
Wnioski o dofinansowanie w formie papierowej wraz z załącznikami w dwóch egzemplarzach należy złożyć osobiście, listem poleconym lub za pośrednictwem kuriera w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego, w sekretariacie Departamentu Zarządzania Programami Rozwoju Regionalnego. Wnioski w formie elektronicznej należy przesłać za pomocą Generatora Wniosków MAKS, dostępnego na stronie internetowej www.rpo.warmia.mazury.pl (zakładka Generator Wniosków) - donosi magistrat.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.