PARTNER PORTALU
  • BGK

Drugie podejście do legnickiego skateparku

  • ZWI    14 lutego 2013 - 12:24
Drugie podejście do legnickiego skateparku

Prezydent Legnicy ogłosił drugi przetarg na wyłonienie wykonawcy zadania „Budowa skateparku”. Poprzedni przetarg został unieważniony, bo złożone oferty były wyższe niż miasto założyło.
Jak informuje urząd miasta, skatepark ma powstać przy ul. Cynkowej w Legnicy. Dokumentacja projektowa zakłada m. in.: wykonanie płyty ze specjalistycznymi urządzeniami, opaski i chodnika z kostki betonowej, dojścia, elementów zieleni, ławek, stojaków na rowery, koszy na śmieci, toalety kontenerowej dla osób niepełnosprawnych oraz oświetlenia.

Wszystkie prace powinny być wykonane do 31 lipca 2013 roku.Planowane jest współfinansowanie przedsięwzięcia ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Fundacji Polska Miedź w Lubinie.

Oferty należy składać w Urzędzie Miasta Legnicy nie później niż do 28 lutego 2013 r. Szczegółowe informacje dostępne są na www.legnica.eu w zakładce Zamówienia publiczne.

Ubiegłoroczny przetarg na budowę skateparku został w październiku unieważniony, ponieważ wszystkie zaproponowane ceny opiewały na kwoty wyższe od tej, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.