PARTNER PORTALU
  • BGK

Dziś umowy z pośrednikami

  • BEZ    4 października 2010 - 15:48

W związku z wdrażaniem w woj. zachodniopomorskim inicjatywy Jeremie jutro odbędzie się uroczyste podpisanie umów operacyjnych pomiędzy BGK pełniącym rolę menadżera Zachodniopomorskiego Funduszu Powierniczego Jeremie, a wybranymi pośrednikami finansowymi.
Dokumenty zostaną podpisane przez przedstawicieli 4 funduszy i Banku Gospodarstwa Krajowego, który jest menadżerem Zachodniopomorskiego Funduszu Powierniczego Jeremie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

Umowy podpisywać będą: Zachodniopomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych na kwotę 30 mln zł, Fundusz Poręczeń Kredytowych w Stargardzie Szczecińskim na kwotę 3 mln zł, Fundusz Wspierania Rozwoju Gospodarczego Miasta Szczecina na kwotę 10 mln zł, Szczeciński Fundusz Pożyczkowy na kwotę 5 mln zł.

Podpisanie umów umożliwi funduszom udostępnienie przedsiębiorstwom z regionu poręczeń i pożyczek finansowanych z Inicjatywy Jeremie.

W spotkaniu wezmą udział m.in. marszałek województwa zachodniopomorskiego Władysław Husejko i dyrektor Wydziału Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym Marcin Szmyt, a także przedstawiciele BGK i powyższych funduszy. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.