Forum Gospodarcze w Zamościu

  • zamojska.com
  • 26-05-2011
  • drukuj
Czy istnieją nieuzasadnione społecznie inwestycje w Zamościu? Odpowiedzi na to pytanie poszukają 27 maja uczestnicy dyskusji panelowej Zamojskiego Forum Gospodarczego.

Dyskusję będzie moderował dr Bogdan Klimczuk z Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. Do uczestnictwa w Forum zostało zaproszonych ponad 100 przedstawicieli lokalnych organizacji skupiających przedsiębiorców ze Stowarzyszenia Profit Club i Unii Szefów Firm Zamojszczyzny oraz posłów i senatorów z Zamojszczyzny, szefów lokalnych instytucji zaufania publicznego, rektorów szkół wyższych i władze miasta.

Czytaj też: Forum Innowacji w Rzeszowie

 W trakcie Zamojskiego Forum Gospodarczego zostaną również po raz pierwszy wręczone Zamojskie Nagrody Gospodarcze "Inwestor Roku 2010". Tytuł i statuetkę otrzymają z rąk Marcina Zamoyskiego, prezydenta miasta (zobacz notowania prezydenta), przedstawiciele 4 przedsiębiorstw, które w 2010 roku przeprowadziły najbardziej znaczące inwestycje na terenie miasta.

W latach 2004-2012 Zamość wyda z funduszy europejskich ponad 500 mln zł na rewitalizację obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO i inne inwestycje infrastrukturalno-środowiskowe. W samym tylko 2011 roku lokalni i zewnętrzni inwestorzy zakończą realizacje kilku wielkich inwestycji o szacunkowej wartości ponad 150 mln złotych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU