PARTNER PORTALU
 • BGK

Getin Bank wygrał przetargi na obsługę 3 powiatów ziemskich

 • AW    9 lipca 2014 - 20:39

Getin Bank pozyskał kolejnych partnerów wśród jednostek samorządu terytorialnego. Oferta Banku okazała się najlepsza w przetargach przeprowadzonych w maju i czerwcu br. przez powiaty turecki, jeleniogórski i tczewski. Z usług Getin Banku korzysta już ponad 600 podmiotów sektora publicznego.
Po przetargach Getin Bank poprowadzi kompleksową obsługę finansową 3 powiatów ziemskich i ponad 60 podległych im jednostek organizacyjnych. W ramach umowy, bank m.in. będzie odpowiadać za obsługę ponad 240 rachunków. Współpraca z powiatem jeleniogórskim potrwa 5 lat, natomiast kontakty podpisane z powiatami tczewskim i tureckim kończą się po upływie 4 lat.

- Getin Bank systematycznie zwiększa swoje udziały w segmencie finansowania podmiotów samorządowych i instytucji publicznych. Cieszymy się, że kolejne powiaty obdarzyły nas zaufaniem, powierzając nam obsługę bankową - mówi Krzysztof Kluza, dyrektor departamentu sektora publicznego, klientów kluczowych i operacji zagranicznych, Getin Bank.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (3)

 • Aha forewer, 2014-07-31 22:22:44

  Należy wprowadzić zakaz obsługi instytucji publicznych przez prywatny sektor "usług finansowych" Obsługa powinna opierać się jednie o BGK i banki spółdzielcze. Obecnie nie ma czegoś takiego jak - Bank instytucja publicznego zaufania. Słaby nadzór NBP, KNF i przepisy dotyczące tytułu bankow...ego tytułu egzekucyjnego powoduje ogromne nadużycia w stosunku do klientów. Niektóre praktyki banków ukarał już sąd na wniosek pokrzywdzonych, jednak w państwie prawa powstaje pytanie - co robi NBP, KNF i UOKiK oraz szanowni posłowie. Wszelkie praktyki wprowadzające klientów w błąd przez "bankierów" powinny być ukrócone w sposób nowoczesny tj. nie ucinać rąk, ale konfiskata majątku i roboty przymusowe w melioracjach wodnych. A wracając do przetargów, to specyfikacje zamówienia i ocenę dokonują kompletni ignorancji finansowi. Nawet nie mają pojęcia o obliczeniu kosztów kredytu czy usług finansowych przy wykorzystaniu tzw. matematyki bankowej. Dla nich stopa dyskontowa, wewnętrzna stopa zwrotu z kapitału to numer buta.  rozwiń
 • Tok, 2014-07-11 18:07:58

  Trzeba przyznać, że Getin Bank ma coraz mocniejszą pozycję w sektorze samorządów, to już kolejne, które są obsługiwane przez ten bank. Dobra oferta to klientów przybywa.
 • Agnieszka, 2014-07-11 18:02:34

  No i dobrze, getin zna się na finansach. Najlepszy, więc wygrał