PARTNER PORTALU
  • BGK

Infrastruktura teleinformatyczna w ZOZ w Łęczycy

  • wnp.pl    25 maja 2015 - 19:13
Infrastruktura teleinformatyczna w ZOZ w Łęczycy

Wartość kontraktu to ponad 2,7 mln zł netto (fot. PTWP)

Zakupy, instalację i wdrożenie infrastruktury teleinformatycznej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Łęczycy zrealizuje konsorcjum spółek Konsultant IT oraz Konsultant Komputer.
Zamówienie dotyczyło dostawy sprzętu komputerowego i sieciowego, sprzętu serwerowego i oprogramowania serwerowego, oprogramowania systemowego i narzędziowego oraz rozbudowy systemu medycznego wraz z wdrożeniem, a także rozbudowy sieci komputerowej dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy w ramach projektu "Wdrożenie technologii informacyjnych i komunikacyjnych w zakresie usług medycznych świadczonych przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy". Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007–2013 (oś Społeczeństwo informacyjne i działanie "E- usługi publiczne").

Wykonawca ma m.in. dokonać analiz i przygotować projekty działań, zbudować sieć LAN, sieć Wi-Fi, wdrożyć i skonfigurować środowisko wirtualizacji oparte o VMware, środowisko bazy danych z polityką back-up’ów, przygotować infrastrukturę terminalową z serwerami oraz przeprowadzić prace instalacyjne związane z wykonaniem okablowania strukturalnego pionowego oraz poziomego wraz z budową 150 punktów logicznych, instalacji przełączników i routera brzegowego, a także rozszerzyć zakres posiadanych przez ZOZ licencji zintegrowanych z systemem Eskulap (m.in. 77 licencji w ramach modułu Ruch chorych i oddziały szpitalne, 12 - Diagnostyka, 23 - Ambulatorium oraz 8 - Apteka).

Konsorcjum wykona zadania za łącznie 2 703 004 zł netto.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.