PARTNER PORTALU
  • BGK

Kasa na mikroprzedsiebiorstwa

  • AZA    7 lipca 2010 - 12:46

Wnioski o dofinansowanie lokalnych strategii rozwoju będą mogli składać, od 26 lipca beneficjenci z gmin: Gryfice, Trzebiatów, Brojce, Płoty, Karnice, oraz Rewal.
Działanie ma przede wszystkim pomóc rolnikom przy zakładaniu działalności gospodarczej. Mikroprzedsiębiorstwa mogą być tworzone m.in. w zakresie: usług dla ludności, sprzedaży hurtowej i detalicznej, rzemiosła lub rękodzielnictwa czy usług transportowych. Możliwe jest także udzielenie pomocy na działalność związaną z rolnictwem w zakresie produkcji oraz usług.

Projekt jest realizowany w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na terenie funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania Województwa Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia „Gryflandia”.

Stowarzyszenie „Gryflandia” będzie przyjmowało wnioski od 26 lipca br. do 23 sierpnia 2010 r. na dofinansowanie projektów w ramach działań: „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”.

Wnioski należy składać bezpośrednio w biurze Stowarzyszenia „Gryflandia”, Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00; e-mail: biuro@gryflandia.eu, nr telefonu: (91) 38 53 268 lub 38 53 236.

Limit środków dostępnych w konkursie dla działań „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” oraz „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” na terenie Stowarzyszenia wynosi łącznie 450 tys. zł. Środki pochodzą z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Więcej informacji na temat naboru, kryteriów wyboru operacji i wykazu niezbędnych dokumentów można uzyskać w biurze Stowarzyszenia „Gryflandia”.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.