Koleje Mazowieckie przestaną kursować?

Koleje Mazowieckie są zaniepokojone sytuacją samorządu województwa. Zarząd spółki zapewnia, że jest ona przygotowana na krótkotrwałe perturbacje finansowe.
Koleje Mazowieckie przestaną kursować?

Zarząd spółki wyraża "głębokie zaniepokojenie sytuacją, w której znalazł się obecnie samorząd województwa mazowieckiego, tym bardziej że dzięki stabilnej polityce właściciela i regularnym miesięcznym rekompensatom Koleje Mazowieckie od 10 lat realizują misję pasażerskiego transportu kolejowego dla milionów mieszkańców Mazowsza, notując ciągły wzrost liczby podróżnych".

W oświadczeniu czytamy, że spółka jest przygotowana na krótkotrwałe perturbacje finansowe związane z tą sytuacją, ale pozyskanie dodatkowego finansowania zwiększy nasze koszty finansowe.

"Jesteśmy w kontakcie z samorządem województwa mazowieckiego, analizujemy sytuację  ale na pytanie, co będzie dalej, trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Naszych podróżnych informujemy jednak, że zrobimy wszystko, by utrzymać dotychczasowy zakres pracy przewozowej" - napisano w oświadczeniu.

Czytaj też: Komornik zajął konto Mazowsza. Regionowi grozi nacjonalizacja?

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU