PARTNER PORTALU
  • BGK

Koleje Mazowieckie przestaną kursować?

  • bad    9 kwietnia 2014 - 16:47
Koleje Mazowieckie przestaną kursować?

Koleje Mazowieckie są zaniepokojone sytuacją samorządu województwa. Zarząd spółki zapewnia, że jest ona przygotowana na krótkotrwałe perturbacje finansowe.
Zarząd spółki wyraża "głębokie zaniepokojenie sytuacją, w której znalazł się obecnie samorząd województwa mazowieckiego, tym bardziej że dzięki stabilnej polityce właściciela i regularnym miesięcznym rekompensatom Koleje Mazowieckie od 10 lat realizują misję pasażerskiego transportu kolejowego dla milionów mieszkańców Mazowsza, notując ciągły wzrost liczby podróżnych".

W oświadczeniu czytamy, że spółka jest przygotowana na krótkotrwałe perturbacje finansowe związane z tą sytuacją, ale pozyskanie dodatkowego finansowania zwiększy nasze koszty finansowe.

"Jesteśmy w kontakcie z samorządem województwa mazowieckiego, analizujemy sytuację  ale na pytanie, co będzie dalej, trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Naszych podróżnych informujemy jednak, że zrobimy wszystko, by utrzymać dotychczasowy zakres pracy przewozowej" - napisano w oświadczeniu.

Czytaj też: Komornik zajął konto Mazowsza. Regionowi grozi nacjonalizacja?

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.