PARTNER PORTALU
  • BGK

Komorowski o samorządowych finansach

  • PAP    16 lipca 2013 - 22:15

Spacer po promenadzie w Ustce i spotkanie z pomorskimi samorządowcami zakończyły dwudniową wizytę prezydenta Bronisława Komorowskiego w woj. pomorskim.
Ustkę - nadmorski kurort - prezydent odwiedził we wtorek po południu. Podczas spaceru promenadą towarzyszyli mu turyści i mieszkańcy miasta. Prezydent pozował z nimi do zdjęć i życzył udanych wakacji.

Z Ustki Bronisław Komorowski udał się do skansenu wiejskiego budownictwa w Swołowie koło Słupska na spotkanie z samorządowcami.

Towarzyszący prezydentowi senator Kazimierz Kleina powiedział dziennikarzom, że tematem spotkania mają być m.in. samorządowe finanse i nowa perspektywa budżetowa UE. Kleina dodał, że samorządowcy chcą również zaprezentować prezydentowi potencjał województwa pomorskiego i inwestycje zrealizowane przy udziale funduszy europejskich.

Swołowo będzie ostatnim punktem dwudniowej wizyty Bronisława Komorowskiego w woj. pomorskim. Wcześniej we wtorek prezydent zwiedził Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach; w poniedziałek odwiedził Łebę.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.