PARTNER PORTALU
  • BGK

Konsultacje w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku

  • AZA    17 maja 2010 - 11:08
Konsultacje w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku

Profesjonalna pomoc prawna czeka w kujawsko-pomorskiem na przedstawicieli organizacji pozarządowych.
Jak założyć stowarzyszenie, prowadzić księgowość organizacji pozarządowej lub zmienić jej status? W toruńskiej siedzibie Urzędu Marszałkowskiego oraz jego przedstawicielstwach w Bydgoszczy i Włocławku organizacje pozarządowe mogą uzyskać profesjonalną poradę z prawa i rachunkowości. Najbliższe spotkanie z ekspertami już jutro (18 maja) w Bydgoszczy i Toruniu.

Indywidualne i bezpłatne konsultacje organizowane są przez biuro pełnomocnika zarządu województwa ds. organizacji pozarządowych. Doradztwo nie jest kolejnym szkoleniem. Ma charakter indywidualnej rozmowy, w której uczestniczą przedstawiciele organizacji oraz posiadający długoletnie doświadczenie pracy w trzecim sektorze specjaliści z dziedzin prawa i księgowości. Dzięki temu konsultacje dotyczą konkretnych spraw i pomagają rozwiązać realne problemy.

- Spotkania pomagają sprawniej zarządzać organizacjami pozarządowymi w aspekcie finansowym i prawnym, a to podnosi jakość działania ngo-sów. Zachęcam do korzystania z tej profesjonalnej pomocy - tłumaczy marszałek Piotr Całbecki.

Konsultacje organizowane są w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu oraz jego przedstawicielstwach w Bydgoszczy i Włocławku. Odbywają się zwykle we wtorki w godzinach 14-17. 

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.