Miasta zadbają o inwestycje

  • Przegląd prasy/Puls Biznesu
  • 26-10-2011
  • drukuj
Większość aglomeracji zamierza w przyszłym roku wydać na rozwój przynajmniej tyle, co w obecnym.
W samorządach trwają ostatnie przymiarki do przyszłorocznych budżetów. Wszystko wskazuje na to, że przedsiębiorcy, których przychody uzależnione są od wydatków lokalnych władz, nie mają się o co martwić – uważa „Puls Biznesu”.

Zgodnie ze wstępnymi zarysami uchwał budżetowych, duże miasta zamierzają w 2012 r. przeznaczyć na inwestycje podobne kwoty do tych z tego roku. Mniejsze miejscowości – mniej zadłużone niż metropolie – prawdopodobnie nawet je zwiększą.

Zapowiadane przez ekonomistów wyhamowywanie samorządowych inwestycji w przyszłym roku jeszcze nie powinno nastąpić – przewiduje „Puls Biznesu”. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (5)ZOBACZ WSZYSTKIE

cytat:"Miasta zadbają o inwestycje tak jak ostatnio..." Tak,ale o swoje prywatne,wynikające z prywatnych umów urzędników!!!

SINGIEL, 2011-10-26 19:02:10 odpowiedz

Nie jest uczciwe jednych obarczać obowiązkami a innym dawać prawa!!!Nie jest też w porządku wywiązywać się z obowiązków a innym pozostawiać nierealizowane prawo.Litować się nad urzędnikami nie trzeba ,oni,jak wiadomo zawsze sobie poradzą,czyż nie???!!!

SINGIEL, 2011-10-26 18:56:20 odpowiedz

rzeczywiście trzeba zadbać o tę naszą Inwestycję!!!

Rozładowanie napięcia, 2011-10-26 18:43:48 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU