PARTNER PORTALU
  • BGK

Nabór do programu dla obiektów sportowych

  • EM    3 stycznia 2014 - 17:41
Nabór do programu dla obiektów sportowych

Nabór do programu rozwoju inwestycji sportowych na rok 2014, dedykowanego obiektom wykorzystywanym przez kluby sportowe ruszy już pod koniec stycznia.
Nabór wniosków przewidziany został w dniach 20 stycznia - 7 lutego 2014 r. Maksymalna kwota dofinansowania zadania inwestycyjnego w ramach programu wynosi 1 mln zł. Wysokość dofinansowania nie może przekroczyć 50% wartości kosztów kwalifikowanych zadania. Wnioskodawca zobowiązany jest zapewnić pozostałe środki.

O dofinansowanie mogą ubiegać się m.in. jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia, posiadające obiekt służący klubowi sportowemu co najmniej przez 3 lata przed dniem złożenia wniosku do ministerstwa.

Wnioski składać należy za pośrednictwem systemu elektronicznego: link do systemu.

Resort sportu udziela informacji w sprawie realizacji programu i składania wniosków o dofinansowanie pod nr telefonu (22) 24 47 310.

Ostateczny termin składania wniosków o wypłatę dofinansowania upływać będzie 15 listopada 2014 r. Ministerstwo apeluje o odpowiednie dostosowanie harmonogramów rzeczowo - finansowych zadań, tak aby możliwe było złożenie wniosku o wypłatę dofinansowania wraz z niezbędnymi załącznikami (m in. kopiami faktur za zrealizowane prace) w ww. terminie.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.