Nabór do programu dla obiektów sportowych

Nabór do programu rozwoju inwestycji sportowych na rok 2014, dedykowanego obiektom wykorzystywanym przez kluby sportowe ruszy już pod koniec stycznia.
Nabór do programu dla obiektów sportowych

Nabór wniosków przewidziany został w dniach 20 stycznia - 7 lutego 2014 r. Maksymalna kwota dofinansowania zadania inwestycyjnego w ramach programu wynosi 1 mln zł. Wysokość dofinansowania nie może przekroczyć 50% wartości kosztów kwalifikowanych zadania. Wnioskodawca zobowiązany jest zapewnić pozostałe środki.

O dofinansowanie mogą ubiegać się m.in. jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia, posiadające obiekt służący klubowi sportowemu co najmniej przez 3 lata przed dniem złożenia wniosku do ministerstwa.

Wnioski składać należy za pośrednictwem systemu elektronicznego: link do systemu.

Resort sportu udziela informacji w sprawie realizacji programu i składania wniosków o dofinansowanie pod nr telefonu (22) 24 47 310.

Ostateczny termin składania wniosków o wypłatę dofinansowania upływać będzie 15 listopada 2014 r. Ministerstwo apeluje o odpowiednie dostosowanie harmonogramów rzeczowo - finansowych zadań, tak aby możliwe było złożenie wniosku o wypłatę dofinansowania wraz z niezbędnymi załącznikami (m in. kopiami faktur za zrealizowane prace) w ww. terminie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU