PARTNER PORTALU
  • BGK

Nowe rozporządzenie w sprawie wieloletniej prognozy finansowej

  • pt    27 sierpnia 2014 - 08:29

Z dniem 27 sierpnia wchodzi w życie rozporządzenie Ministra Finansów zmieniające rozporządzenie w sprawie wieloletniej prognozy finansowej jednostki samorządu terytorialnego.
W Dzienniku Ustaw ukazało się znowelizowane rozporządzenie ministra finansów w sprawie WPF, które wchodzi w życie z dniem 27 sierpnia.

Czytaj: Nowa kwota bazowa na 2015 r.

W rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 10 stycznia 2013 r. w sprawie wieloletniej prognozy finansowej jednostki samorządu terytorialnego załącznik nr 1 do rozporządzenia otrzymuje nowe brzmienie.

 Czytaj też: Nowa propozycja w sprawie zwrotu wydatków na fundusz sołecki

Dane wykazywane w pozycjach sekcji 16 wieloletniej prognozy finansowej jst zgodnie z wzorem określonym w załączniku nr 1 są przekazywane regionalnej
izbie obrachunkowej w objaśnieniach dołączanych do wieloletniej prognozy finansowej zgodnie z art. 226 ust. 2a ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych do czasu udostępnienia nowej wersji aplikacji umożliwiającej przekazywanie tych danych, jednak nie dłużej niż w okresie 30 dni od dnia wejścia w życie niniejszego rozporządzenia.

Treść rozporządzenie w Mulimediach

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (1)

  • praktyk, 2014-08-28 07:31:13

    Już 15 stron nikomu niepotrzebnych informacji a dojdą kolejne krateczki z zerami i kolejne strony przez nikogo nie czytane.NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: