O budżecie Radomia z parlamentarzystami

Budżet Radomia i budżet państwa na przyszły rok to główne tematy dyskusji, do której prezydent Andrzej Kosztowniak zaprasza w najbliższy poniedziałek parlamentarzystów i samorządowców - informuje urząd miasta w Radomiu.
O budżecie Radomia z parlamentarzystami

W poniedziałek 13 grudnia w południe prezydent Andrzej Kosztowniak – zgodnie z utrwaloną już w poprzedniej kadencji tradycją - organizuje kolejne spotkanie z cyklu "ponad podziałami". Są to spotkania w zespole składającym się z radomskich parlamentarzystów, przedstawicieli zarządu województwa mazowieckiego, prezydium sejmiku mazowieckiego oraz przedstawicieli rady miejskiej w Radomiu.

Udział w spotkaniach jest realizacją szeroko rozumianej współpracy decydentów różnych szczebli na rzecz najważniejszych spraw dotyczących Radomia, a wymagających działań również w gremiach reprezentowanych przez te osoby.

Podczas spotkania 13 grudnia Prezydent Andrzej Kosztowniak proponuje omówienie kwestii dotyczących budżetu Radomia i budżetu państwa na rok 2011 w kontekście projektów radomskich, a także projekty unijne i środki, o które ubiega się Radom.

Czytaj też:

Samorządy zwiększą swoje dochody

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU