PARTNER PORTALU
  • BGK

Od stycznia Karta Zielonogórskiej Rodziny

  • PAP    11 grudnia 2013 - 12:13
Od stycznia Karta Zielonogórskiej Rodziny

Od stycznia 2014 r. w Zielonej Górze (Lubuskie) ruszy program Karty Zielonogórskiej Rodziny "ZGrana Rodzina". Oferta zakłada m. in.: zniżki na basen, imprezy kulturalne i sportowe, rabaty w sklepach, aptekach, restauracjach i punktach usługowych.
Urząd Miejski w Zielonej Górze informuje, że program ruszy 2 stycznia 2014 roku.

Jego adresatami są osoby zameldowane w Zielonej Górze, będące rodzicami przynajmniej jednego dziecka w wieku poniżej 18 lat. Partnerami programu są już miejskie instytucje, a docelowo będą też prywatni przedsiębiorący; punkt każdego, który przyłączy się do programu, będzie oznakowany specjalną naklejką.

"Na początek chcemy wspierać wszystkie rodziny. Docelowo będzie to Karta Zielonogórzanina. Cała akcja ma sprawić, aby zielonogórzanie poczuli się wyjątkowo" - powiedział prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki.

Karty będą wydawane w kilku punktach w mieście i będą miały kilka wzorów do wyboru, w formacie karty bankomatowej. Na każdej będą zapisane dane posiadacza. Biuro programu będzie mieściło się w zielonogórskim ratuszu (punkt inf. turystycznej), ale zostaną też dodatkowo utworzone punkty konsultacyjne m.in. w Urzędzie Miejskim.

Aby otrzymać kartę należy złożyć wniosek. Można to będzie zrobić także za pośrednictwem Internetu na stronie: www.zgranarodzina.pl, która jest obecnie przygotowywana. Karty będą wysyłane pocztą lub będzie można odebrać je osobiście. Na stronie internetowej znajdzie się katalog dostępnych rabatów i aktualnych ofert.

W ramach promocji programu każda zielonogórzanka, która urodzi dziecko od 1 stycznia 2014 roku, dostanie wyprawkę dla swojego maleństwa. Znajdą się w niej m. in.: pieluchy jednorazowe, kocyk, śliniaki i myjki niemowlęce.

 Na realizację programu w projekcie przyszłorocznego budżetu Zielonej Góry przeznaczono 650 tys. zł.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.