PARTNER PORTALU
  • BGK

Oni dostarczą sprzęt IT dla województwa małopolskiego

  • wnp.pl    29 stycznia 2015 - 14:04

Województwo Małopolskie wybrało na dostawcę sprzętu i akcesoriów komputerowych spółkę Crann. W przetargu wzięło udział czterech oferentów. Wartość umowy wynosi ponad 1,2 mln zł z VAT.
W ramach przetargu Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zamówił 252 zestawy komputerowe, łącznie 68 laptopów z akcesoriami w trzech konfiguracjach, 77 monitorów (dwa modele), siedem stacji mobilnych, trzy drukarki mobilne, siedem drukarek (dwa rodzaje), trzy skanery i dwa tablety.

Zamówienie jest dość skomplikowane ze względu na współfinansowanie z sześciu różnych źródeł. Dlatego całość podzielono na sześć zestawów – każdy z dofinansowaniem z innego źródła.

Wsparcie pochodzi z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007–2013, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Pomocy Technicznej Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013, Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich i Budżetu Państwa w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – schemat I (wzmocnienie systemu zarządzania, monitorowania, kontroli i oceny stopnia realizacji programu) oraz schemat III (stworzenie i utrzymanie krajowej sieci obszarów wiejskich), Europejskiego Funduszu Społecznego z budżetu projektu systemowego ”SPIN – Model transferu innowacji w Małopolsce” oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.