Partnerów prywatnych szukają w Londynie

Województwo lubuskie podczas prezentacji potencjału inwestycyjnego regionu w Londynie, szukało partnera do inwestycji m.in. w koleje regionalne.
Partnerów prywatnych szukają w Londynie

W Londynie od 27 do 28 kwietnia odbyły się dwa seminaria dotyczące promocji projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego pod nazwą  „PPP and infrastructure in Poland” oraz „PPP In Poland”.

W spotkaniach uczestniczyła Hanna Nowicka – prezes Agencji Rozwoju Regionalnego, która przedstawiła propozycje projektów przygotowanych przez departament gospodarki i infrastruktury lubuskiego urzędu marszałkowskiego.

Prezentacja obejmowała potencjał inwestycyjny województwa lubuskiego oraz możliwości współpracy w zakresie realizacji projektów w ramach PPP tj. budowę mostu w Milsku, inwestycje w internet szerokopasmowy, Centrum Szkoleniowo-Promocyjne AGAWA w Przełazach, WOSiR Drzonków, inwestycje w koleje regionalne oraz lotnisko w Babimoście.

W spotkaniach udział wzięli reprezentanci środowiska biznesu w Londynie, Ambasady RP i Ministerstwa Gospodarki oraz przedstawiciele wybranych sześciu regionów i miast.  Zdaniem władz województwa przestawione projekty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem potencjalnych inwestorów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU