PARTNER PORTALU
 • BGK

PiS chce likwidacji gabinetów politycznych

 • wer    13 lutego 2012 - 17:20
PiS chce likwidacji gabinetów politycznych

Prawo i Sprawiedliwość złożyło projekt ustawy o likwidacji gabinetów politycznych. Jest to odpowiedź na ogromne koszty, które wynikają z ich obecnego funkcjonowania.
W informacji zamieszczonej na oficjalnej stronie internetowej Prawa i Sprawiedliwości wynika, że gabinety polityczne kosztują ok. 3 mld zł.

- Dziś PO sięga do kieszeni emerytów, chce byśmy pracowali dłużej. Tymczasem ma łatwą możliwość zaoszczędzenia 0,5 mld zł - wyjaśnia Adam Hofman, rzecznik PiS.

Czytaj też: Gabinety samorządowców wciąż liczne

Hoffman zaznaczył także, że jego ugrupowanie skieruje projekt ustawy likwidującej gabinety polityczne w ministerstwach.

- Patologię należy zlikwidować. Wolałbym, żeby w Polsce były gabinety stomatologiczne w szkołach a nie polityczne w ministerstwach – podkreślił. Zwrócił również uwagę na to, kto aktualnie zatrudniany jest w gabinetach politycznych. jego zdaniem to przede wszytskim młodzi działacze PO. - Jednym z najbardziej drastycznych przykładów jest pan Dolczewski, który zasłynął w kampanii z obrażania kobiet - wskazuje Hofman.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (8)

 • HalinaNIEWIADOMSKA , 2012-02-22 15:27:27

  Oszczędzajcie Rodacy,oszczędzajcie na swoje potrzeby i Waszych rodzin... musimy się jakos zabezpieć przed tą złodziejską polityką. Jakoś nie słychać ,by radni ,burmistrzowie, prezydenci miast, posłowie , senatorowie, pan premier i wielu innych pozwolili zmniejszyć swoje diety poselskie, różne nagro...dy sięgające rocznych wynagrodzeń przeciętnych Polaków a przyznawane bez specjalnych sukcesów i to kilka razy w roku. Najprościej zwiększać podatki, stanowić mętne prawo, komplikować sprawy proste, podnosić wiek emerytalny... a młodzi wystaja w kolejkach Urzędów Pracy. Do wyborów daleko - naród zapomni. I znówbędzie ,, by żyło się lepiej'' Tylko komu.  rozwiń
 • oko, 2012-02-14 22:44:09

  nieeleganckie
 • Czika, 2012-02-14 14:32:04

  KOSZTY są ogromne,wręcz za wysokie!!! Z pełną świadomością konsekwencji można było już dawno rozwiązać dzisiejszy problem.Tak się nie stało! Wybory,wybory...