Poczta wygrała przetarg Przewozów Regionalnych

Poczta Polska wygrała przetarg ogłoszony przez Przewozy Regionalne w Warszawie. Przedmiotem zamówienia jest transport pieniędzy z kas zakładowych i biletowych na terenie całego kraju.
Poczta wygrała przetarg Przewozów Regionalnych

W ramach kontraktu Poczta Polska będzie również dostarczała tzw. bezpieczne koperty przeznaczone do przewozu pieniędzy. Umowa została zawarta na rok.

Logistyka gotówki jest jednym z ważnych rynków, na których Poczta Polska zamierza się rozwijać. Spółka stawia na paczki i logistykę, nowoczesne usługi bankowo - ubezpieczeniowe oraz przesyłki cyfrowe, które z czasem będą odgrywały coraz większą rolę na rynku listów.

- Pozyskiwanie nowych, znaczących klientów, potwierdza mocną pozycję Poczty Polskiej na rynku ochrony. Nasza oferta wygrała m.in. z propozycją jednej z największych firm ochrony w Polsce - podkreślił Jarosław Guziałek, dyrektor Centrum Usług Koncesjonowanych Poczty Polskiej, które w spółce odpowiada za obszar logistyki gotówki.

Dodaje, że centrum przedstawiło najkorzystniejszą ofertę cenową i dochowało staranności w przygotowaniu dokumentacji przetargowej.

Centrum Usług Koncesjonowanych to specjalnie wydzielona za struktur Poczty Polskiej komórka zajmująca się świadczeniem usług z zakresu ochrony osób i mienia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU