PARTNER PORTALU
  • BGK

Powiat Chełm. Limuzyna idzie pod młotek

  • chelmonline.pl    20 lutego 2012 - 10:22

144 KM pod maską, przyciemniane szyby, perłowy lakier i zamszowa tapicerka – na 25. 300 zł wyceniono kia magentis – służbowe auto starostwa w Chełmie, na którego sprzedaż właśnie ogłoszono przetarg.
Kia magentis jest własnością starostwa w Chełmie (zabierz głos/oceń prezydenta) od 2007 roku, przejechała od tej pory 150 tysięcy kilometrów. Cena wywoławcza – 25.300 zł – jest atrakcyjna, biorąc pod uwagę długą, bo 42 punktową listę wyposażenia – od przyciemnianych szyb, przez podgrzewane fotele, klimatyzację, systemy kontroli trakcji TCS i ESP – co czyni auto bezpiecznym w prowadzeniu.

– Nie używałem tego samochodu – mówi starosta Paweł Ciechan. – Kia została przekazana do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i okazała się zupełnie nieprzydatna. W PCPR potrzebujemy samochodu taniego w utrzymaniu i funkcjonalnego. Limuzyna się do tego nie nadaje.

Przetarg został już ogłoszony przez zarząd powiatu. Oferty można składać do 29 lutego. Więcej informacji znajduje się na stronie www.bip.chelmski.iap.pl w zakładce ogłoszenia i przetargi. Oczywiście auto można także obejrzeć w siedzibie Starostwa, po uprzednim umówieniu się – (82) 562-75-01.

Czytaj też: Jakimi autami wożą się nasi włodarze? 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.