PARTNER PORTALU
  • BGK

Powiat świdnicki sprzedaje nieruchomości

  • Dziennik.Swidnica.pl    12 lipca 2013 - 13:03
Powiat świdnicki sprzedaje nieruchomości

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy rozstrzygnąć się mają trzy kluczowe przetargi na sprzedaż nieruchomości należących do powiatu świdnickiego.
Najważniejsza i zarazem najciekawsza oferta to dawna siedziba Domu Dziecka w Bystrzycy Górnej. Budynek na nowego właściciela czeka od października zeszłego roku. C

ena budynku pałacowego ustalona w rokowaniach zostanie pomniejszona o bonifikatę w wysokości 50%. Rokowania odbędą się 21 sierpnia o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Świdnicy w pokoju 308.

Kolejnym przetargiem jest przetarg na lokale użytkowe znajdujące się w dawnej siedzibie IV Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy, przy ulicy Strzelińskiej 35. Zgodnie z decyzją Rady Powiatu IV Liceum Ogólnokształcące swoją nową siedzibę będzie miało na ulicy Kościelnej, dlatego Zarząd Powiatu wystawił na sprzedaż jego dawną siedzibę przy ulicy Strzelińskiej.

Specyfiką tego przetargu jest to, że na sprzedaż zostały wystawione poszczególne lokale użytkowe w liczbie siedmiu. Jest to pierwsze postępowanie przetargowe tej nieruchomości i odbędzie się ono 20 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Świdnicy w pokoju 308.

W lipcu natomiast odbędą się pierwsze rokowania na sprzedaż działek po dawnej siedzibie pogotowia przy ulicy Westerplatte. To także bardzo atrakcyjna nieruchomość znajdująca się w samym centrum miasta, tuż przy nowo powstałej Galerii Świdnickiej, blisko dróg wyjazdowych z miasta. Rokowania odbędą się 26 lipca o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Świdnicy w pokoju 308.

Szczegółowych informacji na temat sprzedawanych nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Świdnicy, nr tel. 74 85 00 413.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.