PARTNER PORTALU
  • BGK

Powiat wystawia budynki na sprzedaż

  • dziennik.swidnica.pl    22 lipca 2013 - 10:25
Powiat wystawia budynki na sprzedaż

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy rozstrzygnąć się mają trzy kluczowe przetargi na sprzedaż nieruchomości należących do powiatu świdnickiego.




Najważniejsza i zarazem najciekawsza oferta to dawna siedziba Domu Dziecka w Bystrzycy Górnej. Ten przepiękny budynek położony w urokliwej okolicy na nowego właściciela czeka od października zeszłego roku. Cena budynku pałacowego ustalona w rokowaniach zostanie pomniejszona o bonifikatę w wysokości 50%. Rokowania odbędą się 21 sierpnia o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Świdnicy.

Kolejnym ważnym przetargiem jest przetarg na lokale użytkowe znajdujące się w dawnej siedzibie IV Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy, przy ulicy Strzelińskiej 35.

Zgodnie z decyzją Rady Powiatu IV Liceum Ogólnokształcące swoją nową siedzibę będzie miało na ulicy Kościelnej, dlatego Zarząd Powiatu wystawił na sprzedaż jego dawną siedzibę przy ulicy Strzelińskiej. Specyfiką tego przetargu jest to, że na sprzedaż zostały wystawione poszczególne lokale użytkowe w liczbie siedmiu. Jest to pierwsze postępowanie przetargowe tej nieruchomości i odbędzie się ono 20 sierpnia.

W lipcu natomiast odbędą się pierwsze rokowania na sprzedaż działek po dawnej siedzibie pogotowia przy ulicy Westerplatte. To także bardzo atrakcyjna nieruchomość znajdująca się w samym centrum miasta, tuż przy nowo powstałej Galerii Świdnickiej, blisko dróg wyjazdowych z miasta. Rokowania odbędą się 26 lipca.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!






KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.