PARTNER PORTALU
 • BGK

Pozwolenia na budowę przestaną być potrzebne?

 • wnp.pl/Gazeta Wyborcza    21 grudnia 2011 - 11:44
Pozwolenia na budowę przestaną być potrzebne?

Będziemy mogli legalnie zbudować dom bez urzędniczego zezwolenia? Na taką rewolucję poczekamy jeszcze co najmniej półtora roku.
Przede wszystkim ma być więc zniesiony wymóg uzyskania pozwolenia na budowę niewielkich obiektów, w tym m.in. domów jednorodzinnych. Pozwolenie będzie potrzebne np. deweloperom budującym osiedla, bo tego typu duże inwestycje wymagają tzw. opinii środowiskowej.
 
Więcej na ten temat czytaj tutaj Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (4)

 • SUKCES, 2011-12-22 16:54:27

  ZAWSZE będą potrzebne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Deweloper, 2011-12-22 11:51:01

  No! Wreszcie spełni się moje marzenie postawienia willi na Rusinowej Polanie w Tatrzańskim Parku Narodowym! A taras wybuduję na Gęsiej Szyi - wreszcie będę mieć widok, na jaki zasługuję. Daczę letnią planuję postawić w samym sercu Puszczy Białowieskiej - w ścisłym rezerwacie przyrody, tak jak ma t...o miejsce w Kampinowskim Parku Narodowym, w którym każdy, kto da dobrze w łapę władzom "stolycy" i/lub Mazowsza, buduje co chce, gdzie chce, ile chce. A śmiecie wyrzuca wprost do lasu, który już umiera. Jak Kampinos zdechnie, ludziska przeniosą się do innego parku narodowego, aby postawić w nim kolejne domy. ITD, ITP... BRAWO PRAWO!!!  rozwiń
 • Słońce, 2011-12-21 22:39:19

  mam wrażenie, że niektórym już nie jest potrzebne...