Pozwolenia na budowę przestaną być potrzebne?

  • wnp.pl/Gazeta Wyborcza
  • 21-12-2011
  • drukuj
Będziemy mogli legalnie zbudować dom bez urzędniczego zezwolenia? Na taką rewolucję poczekamy jeszcze co najmniej półtora roku.
Pozwolenia na budowę przestaną być potrzebne?
Przede wszystkim ma być więc zniesiony wymóg uzyskania pozwolenia na budowę niewielkich obiektów, w tym m.in. domów jednorodzinnych. Pozwolenie będzie potrzebne np. deweloperom budującym osiedla, bo tego typu duże inwestycje wymagają tzw. opinii środowiskowej.
 
Więcej na ten temat czytaj tutaj Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (4)ZOBACZ WSZYSTKIE

ZAWSZE będą potrzebne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SUKCES, 2011-12-22 16:54:27 odpowiedz

No! Wreszcie spełni się moje marzenie postawienia willi na Rusinowej Polanie w Tatrzańskim Parku Narodowym! A taras wybuduję na Gęsiej Szyi - wreszcie będę mieć widok, na jaki zasługuję. Daczę letnią planuję postawić w samym sercu Puszczy Białowieskiej - w ścisłym rezerwacie przyrody, tak jak ma t...o miejsce w Kampinowskim Parku Narodowym, w którym każdy, kto da dobrze w łapę władzom "stolycy" i/lub Mazowsza, buduje co chce, gdzie chce, ile chce. A śmiecie wyrzuca wprost do lasu, który już umiera. Jak Kampinos zdechnie, ludziska przeniosą się do innego parku narodowego, aby postawić w nim kolejne domy. ITD, ITP... BRAWO PRAWO!!! rozwiń

Deweloper, 2011-12-22 11:51:01 odpowiedz

mam wrażenie, że niektórym już nie jest potrzebne...

Słońce, 2011-12-21 22:39:19 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU