PARTNER PORTALU
 • BGK

Premier: Polacy dali nam mandat zaufania, abyśmy rozwiązywali ich problemy

 • pt    16 grudnia 2015 - 11:23
Premier: Polacy dali nam mandat zaufania, abyśmy rozwiązywali ich problemy

Premier Beata Szydło i rzeczniczka rządu - fot.premier.gov.pl

Wierzę w to, że dziś polscy parlamentarzyści staną po stronie Polski i Polaków - mówiła premier Beata Szydło przed dyskusją nad ustawą o podatku bankowym. To rozwiązanie, które ma pomóc w realizacji programu Rodzina 500+.
Szefowa rządu poinformowała, że na środowym posiedzeniu Sejmu (16 grudnia) procedowana będzie ustawa o podatku bankowym. To rozwiązanie, które ma pomóc w realizacji programu Rodzina 500 +.

Premier Beata Szydło powiedziała, że dzięki podatkowi bankowemu będzie możliwe uzyskanie dodatkowych wpływów do budżetu państwa. To pozwoli na realizację dobrych rozwiązań m.in. Programu Rodzina 500 +.

Test dla opozycji

"Na ten program czekają polskie rodziny" - mówiła premier podczas spotkania z mediami.
Zdaniem szefowej rządu to będzie test dla opozycji parlamentarnej, czy chce stać po stronie obywateli, czy po stronie lobby i korporacji.

"Wierzę w to, że dziś polscy parlamentarzyści staną po stronie Polski i Polaków. Po to nas Polacy wybrali i dali mandat zaufania, abyśmy rozwiązywali problemy, z którymi oni do nas przyszli, a nie zajmowali się jałowym sporem politycznym" - mówiła Beata Szydło.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (7)

 • Szczawa, 2015-12-20 23:00:21

  Dalismy mandat zaufania a oni nas chca teraz zniszczyc. Proponuje sapoznac sie z innym tematem pt. Gmina Szczawa. 90% poparcia obywateli za utworzeniem gminy w Szczawie a rzad chce nas zniewolic na k9lejne lata. Sluchac ludzi .... taaaaa
 • wdzivny, 2015-12-18 13:37:22

  Większość Polaków tych gorszych, między innymi i tych co nie głosowali, nie ma nic przeciwko dawaniu na dzieci, chodzi jednak o to, że banki i tak straty wyrównają wprowadzając różna opłaty, za transakcje, za prowadzenie rachunku i tp. więc te 500 zł dajecie nie ze swojego, tylko z naszego....  rozwiń
 • scoti, 2015-12-17 13:46:31

  PBS kłamie, że Polacy , bo tylko 37% uprawnionych do głosowania . Do szkółki uczyć się matematyki. Większość PIS w sejmie to Polacy lepszy sort ?