Przetarg na antresolę w Centrum Kultury Browar B we Włocławku

Urząd Miasta we Włocławku ogłosił przetarg na realizację prac budowlano-montażowych w Centrum Kultury Browar B. W ramach zadania zostanie wybudowana stalowa antresola ze schodami spiralnymi.
Przetarg na antresolę w Centrum Kultury Browar B we Włocławku

Zaplanowano też realizację konstrukcji stalowych do montażu oświetlenia i montażu nagłośnienia oraz wykonanie instalacji elektrycznej nagłośnienia sceny wraz z gniazdami elektrycznymi wtyczkowymi na scenie i antresoli. Zgodnie ze specyfikacją, finisz prac ma nastąpić w grudniu tego roku.

Spółka „Molewski" z Chodcza, za cenę 30 milionów 957 tysięcy złotych, przebudowuje obiekty dawnego Browaru Bojańczyka, które zostaną zaadaptowane do nowych funkcji społeczno-gospodarczych. Całkowita powierzchnia terenu, który zostanie ogrodzony wynosi 5,1 tys. m kw. W ramach przebudowy wykonano rozbiórkę części istniejących obiektów, wybudowano także nowe.

Projekt jest w połowie dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU