PARTNER PORTALU
  • BGK

Przetarg na działkę w SSE

  • PAP    1 marca 2011 - 19:39

Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej oraz działka o pow. ponad 0,6 ha na terenie podstrefy mieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Trzebownisku (Podkarpackie) czeka na zwycięzce przetargu, który ogłosiła Agencja Rozwoju Przemysłu.
Jak wynika z ogłoszenia zamieszczonego na stronie internetowej SSE w Mielcu, cena wywoławcza działki wynosi ponad 600 tys. zł.

Przedsiębiorcy zainteresowani przetargiem mogą składać swoje oferty do 15 kwietnia. Otwarcie ofert nastąpi trzy dni później. Przed złożeniem oferty muszą wpłacić wadium - 10 proc. ceny wywoławczej działki.

Działka położona jest podstrefie mieleckiej SSE w Trzebownisku, na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo - Technologicznego.

SSE Euro-Park w Mielcu jest najstarszą strefą w Polsce. Została utworzona w 1995 r. Obecnie ma ponad 1,1 tys. ha i jest zlokalizowana w 22 miejscowościach: na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, w Małopolsce i Szczecinie. Dzięki strefie powstało ok. 16 tys. miejsc pracy. Zarządza nią Agencja Rozwoju Przemysłu. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.