PARTNER PORTALU
 • BGK

Psychoterapia w taksówce

 • Przegląd prasy/PAP/Gazeta Wyborcza    3 kwietnia 2012 - 06:58
Psychoterapia w taksówce

Lokoterapia to pomysł Europejskiego Towarzystwa Psychoterapeutycznego, które przy współpracy z byłymi kierowcami Maxi Driver z Krakowa wymyślili, jak jeździć bez taksówkarskich licencji.
To sposób na obejście przepisów nowej ustawy o transporcie drogowym – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Zgodnie z jej przepisami, od 6 kwietnia przewozy osób po mieście będą mogli wykonywać tylko taksówkarze. Firma ERCE prowadząca szkolenia dla taksówkarzy Maxi Driver twierdzi, że lokowóz to mobilny gabinet psychoterapeutyczny, w którym udzielane są porady.

Takie „gabinety” mają w kwietniu wyjechać w Krakowie (zabierz głos/oceń prezydenta) i Łodzi (zabierz głos/oceń prezydenta) – pisze „Gazeta Wyborcza”.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (4)

 • klient, 2012-04-18 13:24:49

  Bareja to pikuś w stosunku do tego na co pozwalają władze miasta. Niedługo będzie salon masażu w aucie, mobilny szalet, lub przewóz garderoby. Można jeszcze wymyślić opowiadanie bajek, recytowanie, naukę języków, czytanie książek (z CD), mobilne czyszczenie butów lub cokolwiek co da się robić lub sp...rzedać w samochodzie jadąc "gratis" z klientem. Pomysłów jest wiele. Gabinet??? Aromaterapia??? Wstrząsoterapia jest w każdym środku komunikacji po Krakowie. Jaja jak balony  rozwiń
 • Odu, 2012-04-17 21:35:59

  Tak,zapewne...zależy komu?
 • AMOR.., 2012-04-17 21:13:29

  to całkiem fajny pomysł z ta psychoterapia w taksówce. zaprwne sie sprawdza