Psychoterapia w taksówce

  • Przegląd prasy/PAP/Gazeta Wyborcza
  • 03-04-2012
  • drukuj
Lokoterapia to pomysł Europejskiego Towarzystwa Psychoterapeutycznego, które przy współpracy z byłymi kierowcami Maxi Driver z Krakowa wymyślili, jak jeździć bez taksówkarskich licencji.
Psychoterapia w taksówce
To sposób na obejście przepisów nowej ustawy o transporcie drogowym – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Zgodnie z jej przepisami, od 6 kwietnia przewozy osób po mieście będą mogli wykonywać tylko taksówkarze. Firma ERCE prowadząca szkolenia dla taksówkarzy Maxi Driver twierdzi, że lokowóz to mobilny gabinet psychoterapeutyczny, w którym udzielane są porady.

Takie „gabinety” mają w kwietniu wyjechać w Krakowie (zabierz głos/oceń prezydenta) i Łodzi (zabierz głos/oceń prezydenta) – pisze „Gazeta Wyborcza”.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (4)ZOBACZ WSZYSTKIE

Bareja to pikuś w stosunku do tego na co pozwalają władze miasta. Niedługo będzie salon masażu w aucie, mobilny szalet, lub przewóz garderoby. Można jeszcze wymyślić opowiadanie bajek, recytowanie, naukę języków, czytanie książek (z CD), mobilne czyszczenie butów lub cokolwiek co da się robić lub sp...rzedać w samochodzie jadąc "gratis" z klientem. Pomysłów jest wiele. Gabinet??? Aromaterapia??? Wstrząsoterapia jest w każdym środku komunikacji po Krakowie. Jaja jak balony rozwiń

klient, 2012-04-18 13:24:49 odpowiedz

Tak,zapewne...zależy komu?

Odu, 2012-04-17 21:35:59 odpowiedz

to całkiem fajny pomysł z ta psychoterapia w taksówce. zaprwne sie sprawdza

AMOR.., 2012-04-17 21:13:29 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU