Radni Białegostoku zadecydują o dofinansowaniu turnusów rehabilitacyjnych

Magistrat planuje przeznaczyć 920 tys. zł na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych. Decyzja należy do radnych, a ci nie są zgodni w tej kwestii.
Radni Białegostoku zadecydują o dofinansowaniu turnusów rehabilitacyjnych
fot. flickr.com/Med-pro

Jak przypomina Kurier Poranny, na początku roku kilkaset osób , przeważnie starszych i schorowanych, stało wiele godzin w kolejce przed siedzibą MOPR, by złożyć wniosek o dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych. Władze miasta nie chcą, by sytuacja się powtórzyła.

Dlatego w poniedziałek (30 marca) na sesji prezydent będzie przekonywał radnych, by zwiększyć kwotę przeznaczoną na turnusy z 340 tys. zł do 920 tys. zł. 
Przeznaczając więcej pieniędzy na turnusy, władze chcą obciąć kwotę na tworzenie miejsc pracy dla takich osób. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Proponuję aby lokalny samorząd te środki przeznaczył na zakup tego systemu a zapewne przyniesie to wymierny efekt i skutek.youtube.com/watch?v=BwKYZel08M8 W ramach rządowego programu Senior WIGOR chcemy samorządom lokalnym podpowiedzieć w jaki sposób lokalne organizacje uruchamiające Dzienne Domy Se...niora czy Kluby mogą stać się samofinansującymi placówkami,które będą rozwiązywały lokalny problem - stosując terapię dla swoich podopiecznych jak i dla całej populacji.Fundacja SeniorPlus przeprowadziła badania,testy i opracowała skuteczny system terapeutyczny pod kier. specjalistów dziedziny zdrowia. Zainteresowani mogą kontaktować się bezpośrednio z Fundacją SeniorPlus Ryszard Bujak Prezes Zarządu 511161785 rozwiń

Ryszard, 2015-03-30 15:12:16 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU