Regionalna Izba Obrachunkowa stwierdziła naruszenia prawa w budżecie Mikołowa na 2015 r.

Mikołów bez budżetu. Regionalna Izba Obrachunkowa stwierdziła istotne naruszenia prawa w budżecie miasta na 2015 r. Przygotowała go jeszcze poprzednia ekipa i burmistrz Marek Balcer.
Regionalna Izba Obrachunkowa stwierdziła naruszenia prawa w budżecie Mikołowa na 2015 r.
fot.TVS

Nowy burmistrz Stanisław Piechula o zaniedbania obwinia skarbik miasta i daje jasno do zrozumienia, że miejsca w urzędzie już dla niej nie ma.

 

 

Czytaj też: Samorządy muszą wiedzieć jak zatrzymać pieniądze

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Normalne dzialanie pod tzw. gorke , bo mnie to juz nie dotyczy . Niechlubny ogon po odchodzacej ekipie . Ludzie nie odczuwaja potrzeby pozostawienia po sobie dobrego wrazenia - wstyd . Zadluzenie miasta z powodu fanaberii w postaci fontanny oraz ponadnormatywnego oswietlenia rynku same mowia za sieb...ie . Urodzilam sie w Mikolowie i przezylam ponad pol wieku mieszkajac tu , wiec nic mnie juz nie zdziwi . Wiem rowniez , ze niektorzy nie powinni chodzic ulicami z podniesiona glowa , bo tyle maja za pazurami . Kiedys takie przekrety - na taka skale byly nie do pomyslenia . Dzisiaj nazywamy to pomylka lub zaniedbaniem , kiedys nazywano to przekretem w bialych rekawiczkach :-[ rozwiń

trusia, 2015-03-24 13:42:57 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU