PARTNER PORTALU
  • BGK

Regionalna Izba Obrachunkowa stwierdziła naruszenia prawa w budżecie Mikołowa na 2015 r.

  • TVS    18 marca 2015 - 14:11
Regionalna Izba Obrachunkowa stwierdziła naruszenia prawa w budżecie Mikołowa na 2015 r.
fot.TVS

Mikołów bez budżetu. Regionalna Izba Obrachunkowa stwierdziła istotne naruszenia prawa w budżecie miasta na 2015 r. Przygotowała go jeszcze poprzednia ekipa i burmistrz Marek Balcer.
Nowy burmistrz Stanisław Piechula o zaniedbania obwinia skarbik miasta i daje jasno do zrozumienia, że miejsca w urzędzie już dla niej nie ma.

 

 

Czytaj też: Samorządy muszą wiedzieć jak zatrzymać pieniądze

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • trusia, 2015-03-24 13:42:57

    Normalne dzialanie pod tzw. gorke , bo mnie to juz nie dotyczy . Niechlubny ogon po odchodzacej ekipie . Ludzie nie odczuwaja potrzeby pozostawienia po sobie dobrego wrazenia - wstyd . Zadluzenie miasta z powodu fanaberii w postaci fontanny oraz ponadnormatywnego oswietlenia rynku same mowia za sieb...ie . Urodzilam sie w Mikolowie i przezylam ponad pol wieku mieszkajac tu , wiec nic mnie juz nie zdziwi . Wiem rowniez , ze niektorzy nie powinni chodzic ulicami z podniesiona glowa , bo tyle maja za pazurami . Kiedys takie przekrety - na taka skale byly nie do pomyslenia . Dzisiaj nazywamy to pomylka lub zaniedbaniem , kiedys nazywano to przekretem w bialych rekawiczkach :-[  rozwiń