PARTNER PORTALU
  • BGK

Resort dzielił kasę na szkolenia rodzin zastępczych

  • AW    14 czerwca 2012 - 12:26
Resort dzielił kasę na szkolenia rodzin zastępczych

185 samorządów otrzyma dotację w ramach programu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej na 2012r. Sprawdź, które gminy i powiaty mogą liczyć na ministerialne pieniądze.
Minister Pracy i Polityki Społecznej rozstrzygnął konkurs ofert złożonych w ramach resortowego programu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej na 2012r. „Szkolenie rodzin zastępczych, osób prowadzących rodzinne domy dziecka oraz dyrektorów placówek opiekuńczo-wychowawczych typu rodzinnego”.
 
Jak podaje resort, spośród 207 ofert złożonych przez jednostki samorządy terytorialnego, do otrzymania dotacji w ramach Programu zakwalifikowanych zostało 185 jednostek, których oferty spełniły formalne i merytoryczne warunki konkursu (22 ofert nie spełniło tych warunków).

Przyznana kwota dotacji ogółem wyniosła  1 550 397,95 zł.

Listę jednostek samorządu terytorialnego, które zakwalifikowane zostały do dofinansowania w ramach rogramu, publikujemy poniżej w dziale Multimedia.

Podmioty, którym przyznano dotacje powinny w terminie 10 dni (liczy się data wpływu) przekazać do właściwego wojewody - oświadczenia o przyjęciu dotacji - przypomina MPiPS. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


MultimediaREKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.